Spot w Grudziądzu - 11.11

  • Autor wątku Autor wątku Mask
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
no daleko ja mam prawie 600km wiec ciężko.
 
ja troche mniej bo ok.450 ale to nie zmienia faktu ze sporo...
 
1. Mask
2. Fucel
3. Artur75
4. mantis30
5. semri6.
6. fokusgdz
7. El_Diablo +1 (Fiat Stilo Abarth) - tylko cytadela
8. Abidibi1509 + Tusia147
9. AdamOoo + Osoba towarzysząca (bez kręgli)
10. Państwo Semprefedele
11. szwarak
12. ...
 
nie będzie mnie na całym spocie ;p jakoś sie tam wyrwe pod koniec:)i + osoba towarzysząca
 
Ostatnia edycja:
Ja wbijam na bank na cały spot.
Lecę z Mogilna, czyli przez Bydgoszcz i Świecie. Także gdzieś w Bdg możemy się ustawić i polecieć razem.
Wstępnie z mojej strony 4 osoby :) :)
 
Szwarak, ale w kręgle zagrasz/zagracie? :P
Szałek, super :D Wszyscy chętni na kręgle?:P

1. Mask
2. Fucel
3. Artur75
4. mantis30
5. semri6.
6. fokusgdz
7. El_Diablo +1 (Fiat Stilo Abarth) - tylko cytadela
8. Abidibi1509 + Tusia147
9. AdamOoo + Osoba towarzysząca - tylko cytadela
10. Państwo Semprefedele
11. szwarak +1
12. Szałek +3
13. ...
 
Będę ja, moja kobieta i 2 kumpli :D
Nie wiem jak moja piękna, ale my 3 gramy :)
Tylko właśnie jest tak-ja na pewno będę, oni na 70%, do wtorku potwierdzę ;)
 
A mi się uroił pomysł na spot w styczniu w Świeciu :D ale to innym razem :P

Brawo Mask, dobra robota!
 
1. Mask
2. Fucel
3. Artur75 +1-2
4. mantis30
5. semri
6. fokusgdz
7. El_Diablo +1 (Fiat Stilo Abarth) - tylko cytadela
8. Abidibi1509 + Tusia147
9. AdamOoo + Osoba towarzysząca - tylko cytadela
10. Państwo Semprefedele
11. szwarak +1
12. Szałek +3
13. ...

 
Kto startuje z Bydgoszczy niech mi poda godzinę i miejsce spotkania, poprosiłbym :)

Poczekajcie póki co jeszcze na konkrety. Tak jak pisałem w pierwszym poście, muszę potwierdzić, na którą godzinę będzie zwiedzanie (i jak długo trwa) i do tego resztę dostosujemy :)
 
1. Mask
2. Fucel
3. Artur75
4. mantis30
5. semri6.
6. fokusgdz
7. El_Diablo +1 (Fiat Stilo Abarth) - tylko cytadela
8. Abidibi1509 + Tusia147
9. AdamOoo + Osoba towarzysząca - tylko cytadela
10. Państwo Semprefedele
11. szwarak +1
12. Szałek +3
13. Radexon

Opcja świetna :0
MASK tylko godziny ustalić co i jak na RAD dzwonię rezerwację robić na kręgle i można śmigać.
tak jak gadalismy dziś myślę do 15 sie obrobimy Cytadela i potem kierunek RAD ale to do ugadania :)
 
Może i ja bym zawitał ale dużo zależy od pogody.... nie ruszam belli "zimą" - stoi cały sezon zimowy w garażu i nie mam do niej zimówek...
 
no niestety.. ja akurat 11 mimo że święto to pracuję :( a z chęcią bym się wybrała ...
 
ja aktualnie na spot mam jakies 1500 km ale licze na kolejne i ja bede na miejscu w polsce to napewno zawitam :)
 
A mi się uroił pomysł na spot w styczniu w Świeciu :D ale to innym razem :P
Idąc tym tokiem myślenia, można byłby pomyśleć o zlocie o głównej atrakcji zawodach zręcznościowych, tzw. zręcznościówkach. Może wtedy posypie śnieg, wystarczy dorwać jakiś plac - ew zgodę, trochę pomysłowości i spotkanie, że mucha nie siada. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale warty przemyślenia.
Póki co skupmy się na tym najbliższym, bo już się doczekać nie mogę!!!! :cool:
 
dobry pomysł :) w Świeciu jest idealne miejsce na takie zabawy. Jest pomysł na następne spotkanko ;)
 
dobry pomysł :) w Świeciu jest idealne miejsce na takie zabawy. Jest pomysł na następne spotkanko ;)

Żeby wszyscy mieli równe szanse to każdy będzie startował samochodem Fucla :D


A tak wracając do głównego wątku, to na chwilę obecną ustaliłem, że zwiedzanie rozpoczynamy od godziny 12:00.
Tak więc 11:30 spotykamy się na parkingu przy McDonalds :)
Jak będę znał już w miarę konkretną liczbę aut, spróbuję jeszcze pogadać, czy da radę wjechać samochodami na teren jednostki do środka, zrobić wystawkę i cyknąć foty :P Jeśli się to nie uda, to poszukam jakiegoś innego klimatycznego miejsca na jakąś sesje :-)
 
Jeszcze mój szwagier będzie Alfą 156 2,0 ts
tylko nie
wiem jak długo ;p
 
Amortyzatory
Powrót
Góra