Programowanie kluczyka - Szczecin

Albo antenka w pilocie szwankuje, albo blaszka słabo dociska baterie do płytki drukowanej w pilocie.
 
na pewno słabo nie łączy bo mam ją wlutowaną... a w ASO powiedzieli mi że trzeba na nowo zaprogramować...
 
ASO ma choćby taką przewagę że mogło zobaczyć i elektronikę pilota i auto do którego służy.
Ja wróże na odległość...
 
Kolego a jak ja mam 1 kluczyk bo 2 mi sie złamał,to da rade jakos szczytac z niego kod i zaprogramowac na innym?
 
Jaki kod chcesz odczytywać z klucza?

Jeśli załamał się tylko grot a pilot od centralnego i immo działa to wystarczy dorobić sam grot.
Do dorobienia grotu u klucznika nie będzie potrzebna karta CODE
 
Tam na aukcji jest scyzoryk pokazany a ja mam taki jw. Rozebralem go teraz i nie da sie tego wykrecic itd. Zalane jest plastikiem.
 
Na aukcji jest napisane "Zamocowanie do pilotów fabrycznych wymaga dopasowania części mocującej."
Zresztą sprzedawca jest ze Szczecina, więc ja nie miałbym problemu tutaj na miejscu z rozwiązaniem Twojego problemu.

Pytanie tylko czy opłaca się Tobie do mnie fatygować.
 
Jak bym nie uzytkowal auta non stop to moglbym Ci wyslac oba kluczyki . No ale niestety do pracy musze czyms dojezdzac. Moglbym sprobowac wyciagnac to kombinerkami ale boje sie ze do konca juz go rozwale i nic z tego nie bedzie.
 
No to kup grot przez allegro i wytnij pod odpowiedni kształt u klucznika u siebie. Możliwe że klucznik też będzie miał takie groty.
Jeśli dodatkowo uda mu się zamontować do starej obudowy to już pełnia szczęścia.

inaczej pomóc na odległość nie mogę.
 
No trzeba bedzie przejechac zapytac sie. Dzieki za informacje bo ja myslalem ze jak juz zlamal sie to trzeba nowy kupic. Nie wiedzialem ze mozna dorobic sam grot.A lepeij teraz niz pozniej jak sie cos z ostatnim stanie bo karty kodowej to nie mam.
 
Ja mam również problem z pilotem a właściwie z dwoma. Przycisk otwierania drzwi się najprawdopodobniej ułamał bo jak wciskam to nie odskakuje tylko ten plastik zostaje w środku, a jak działał to przycisk otwierania bagażnika raz działał a raz nie. Jestem ze Szczecina więc mógłbym podjechać bez problemu tylko interesuje mnie jaki to byłby koszt.
 
Cennik jest na pierwszej stronie.
Nie wiem jaki zakres czynności wchodziłby w grę bo trochę za mało wiadomości podałeś.
Ot, choćby podstawowa, jaki to kluczyk - czy scyzoryk czy ten czerwony z przyciskiem na górze.

Obecnie jestem w Świnoujściu i tutaj mogę pomóc.
W Szczecinie dopiero we wrześniu.

No i nie pomogę jeśli nie masz karty kodowej.
 
No fakt, pominąłem tą informację. A więc jest to scyzoryk. I myślałem, że wystarczy tylko tam w środku wymienić ten pstrykacz i nie będzie potrzebna karta kodowa, bo niestety nie posiadam takowej.
 
coureventi
a jakby ci podeslal kluczyk to bys zaprogramowal ? mam karte alfa code ale nie wiem czy to ta bo mam jeden dzialajacy kluczyk i jeszcze dwa w ktorych nie dziala centralny jaki i immo
 
@ zaixlulez

Wymienić pstryczek czyli microswitch może zrobić Ci każdy dobry elektryk. O ile to jest jedynym problemem i takie rozwiązanie pomoże.

@ zasit

Gdyby to było takie proste że można to zrobić na odległość to nasze auta ginęły by na potęgę.
Muszę mieć auto podstawione. A jak wygląda karta CODE wrzuciłem już w tym temacie.
 
A da radę gdzieś dostać samą obudowę scyzoryka?.... :) Żeby odnowić kluczyk ;)
 
Na allegro względnie eBayu często zdarzają się okazje. No ale to zwykle do kupienia jest cały kluczyk.
Ja mam obudowę scyzoryka która jest mi nie potrzebna, ale jest ona bez przycisków centralnego zamka.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra