Pokrowiec na samochód -akcesoria

bami159

Nowy
Rejestracja
Sie 23, 2012
Postów
453
Auto
Giulia
Witam, jak w temacie co o tym sądzicie warto na zimę ?
 
Moim zdaniem nie warto. Musiałbyś mieć idealnie czyste auto bez najmniejszych farfocli które przy wietrze mogłyby rysować lakier. Tak się chyba nie da.
 
Gdybyś ty miał mozg albo igloo tobyś wiedział ze ten watek już się przewinął na temat Chorwacji i słońca.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra