• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

Planowany zakup używanej Giulietty

Kolege 2mic prosze o wyslanie numeru telefonu.
Nie moge sie skontaktowac prze e-mail
 
Witam.
Moze ktos szuka akurat.
Sprzedam Alfa Romeo Giulietta.
Wersja Exclusiv,pelne wyposazenie oprocz szyberdachu i pelnej skory.Zaciski Brembo,ksenony,elekrochromatyczne lusterko,tempomat,automatyczne swiatla,naglosnienie Bose z sybwooferem,oryginalny Ulter z dyfuzorem zalozony przed zakupem w salonie.
Niedawno wymieniony na nowy kolejny gdyz stary zaczal korodowac-oryginalny nigdy nie zakladany wraz z dyfuzorem rowniez posiadam.Mozna sobie cofnac jak ktos nie lubi Ultera.
Fotele skora z alcantara,lopatki przy kierowni,TCT -automatyczna skrzynia biegow.
Polski salon,jestem drugim wlascicielem-odkupilem jeszcze na gwarancji chyba 7 lat temu,jeszcze do niedawna serwisowany w Aso.
Silnik 1.4-170 km,okolo 103 000 tys przebiegu,czerwona.Do wymiany opony.Chce 50 tys-oczywiscie na opony opuszcze. Rok 2014
 
Ostatnia edycja:
Witam. Sprzedam swoją giuliette. 2014 rok - polift z duzym radiem i navigacja. zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
powysyłam zdjęcie i opowiem dokaldnie o aucie. jestem pierwszym wlascicielem w polsce i osobiscie sciagnalem ja z niemiec tez od 1 wlasciciela. auto ciagle garazowane wdoskonalym stanie. 1.6 diesielek 105 koni. pelna historia serwisowa. kontakt. Grzesiek 504 045 545

pozdrawiam
 
Witam wszystkich. Stoję przed zakupem julki 2018 rok benzyna 150KM. Praktycznie do jutra muszę podjąć decyzję. Mam następujący problem, auto nie posiada czujnika deszcze/zmierzchu. Jest to dla mnie dosyć istotny element wyposażenia (aktualnie mam w delcie). Czy są możliwości dołożenia tego wyposażenia, czy jest to technicznie wykonalne ? Proszę o odpowiedź szanownych kolegów. Może ktoś już taki temat przerabiał.
 
W opisie jest nadużycie, to nie jest Multiair, tylko zwykłe 1.4 turbo.
Więc nie 170, a 120 KM. Chyba, że zdjęcie komory silnika jest z innego auta.
 
Potwierdzam 120KM, a wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem kompleksowych historii zapraszam do kontaktu.
 
Cześć, wpadła mi w oko ta Giulietta, może ktoś rozkodować VIN? jakie jest wyposażenie, szkody, czy przebieg jest realny?
ZAR94000007378413
https://www.otomoto.pl/osobowe/ofer...o-giulietta-1-4-tb-16v-multiair-ID6Hleku.html

Czesc.
A nie chcesz mojej?
Krajowa,104 tys,automat,bose,brembo,fabryczny Ulter,tempomat,czujnik deszczu,czujnik zmierzchu,ksenony ,170 KM itd...Wersja Exclusive.Skora z alkantara,czerwona.
Troszke drozej a oferta calkowicie nieporownywalna.
 
Czesc.
A nie chcesz mojej?
Krajowa,104 tys,automat,bose,brembo,fabryczny Ulter,tempomat,czujnik deszczu,czujnik zmierzchu,ksenony ,170 KM itd...Wersja Exclusive.Skora z alkantara,czerwona.
Troszke drozej a oferta calkowicie nieporownywalna.

Można dane i zdjęcia
 
Amortyzatory
Powrót
Góra