• Jeśli chcesz dodać swojej Alfie charakteru i jednocześnie zaznaczyć przynależność do naszej społeczności – to dobry moment, żeby je zamówić.

    Ramki Alfaholicy

    Szczegóły, zdjęcia oraz informacje o zamówieniu znajdziesz tutaj.

    Nie czekaj, bo jak zwykle schodzą szybko.

[159] Nawigacja 159

No właśnie, w cenie 1/3 auta :) Może ktoś próbował? Jeżdżę już 2 miesiąc w ciszy i wariuje bo słyszę każdy trzeszczący plasticzek, każde brzęknięcie i każdy szelest :)
Może wiecie jak podłączyć nawigacje na "stole" bez podłączenia do kompa w aucie aby posprawdzać ścieżki?
 
Na OLX była ostatnio oferta sprawnej nawigacji po lifcie, razem z B&M za 450 zł.
Nie wiem do kogo to nosisz do naprawy, ale jak elektronik z tym sobie nie potrafi poradzić, to lepiej zmień elektronika.
 
Zgadza się była... ale z niedziałającym czytnikiem karty z mapami. Po za tym ta co mam jest w idealnym stanie, wszystko (po za dźwiękiem) działało "na dotyk" więc docelowo chciałbym ją naprawić.
OK może elektronik jest słaby ale jest blisko i w sumie tylko on się podjął tego a dzwoniłem do kilku... dpar masz jakiś sprawdzony sposób? Pomożesz? Ta cisza mnie wykańcza, dzisiaj coś zaczęło delikatnie popiskiwać na nierównościach w drzwiach pasażera....zwariuje :)
 
Nie chce tworzyć nowego tematu ale mam dwa pytania, posiadam nawigację magentii marelii z radiem.
1. Po włączeniu radia bez kluczyka w stacyjce radio wyłącza się bodajże po 20min. Wiem, że to takie zabezpieczenie ale da się to jakoś wyłączyć albo zmienić czas po którym ma się ono automatycznie wyłączyć??
2. Czy jest taka możliwość, że gdy wyłączam silnik przyciskiem start/stop to żeby np został zapłon albo samo radio włączone?? Gdzieś kiedyś przeczytałem w "internetach", że wystarczy podczas wyłączania silnika wcisnąć sprzęgło wtedy silnik zostaje zgaszony ale zapłon zostaje, jednak u mnie to nie działa.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra