Nagłośnienie do Alfy 156 SW

gacek1234

Nowy
Rejestracja
Mar 3, 2018
Postów
22
Auto
Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V 140 km
Witam,

stoję przed dylematem, czy bawić się w montaż oryginalnego nagłośnienia BOSE, jeśli już mam wydać ok 600 zł na zestaw, to czy nie lepiej kupić coś "na wolnym rynku"? Oryginalnego radia samochodowego już nie mam, obecnie używam Sony MEX-N5200BT.

Co do Bose, to mam jeszcze opcje wyjąć je z Alfy 147, ale z tym mam dwa dość istotne pytania:

1. Czy w tej sytuacji wystarczy dokupić dedykowany subwoofer?
2. Czy możliwe jest użycie przewodu zasilającego z Alfy 147, po jego uprzednim przedłużeniu?

Taki myk by zadziałał? Nie ukrywam, że w 147 to nagłośnienie dobrze mi się sprawdza. Może pobawić się w to i tylko porządnie wygłuszyć 156? Co o tym myślicie?

Z góry dzięki za pomoc
 
Ostatnia edycja:
jakoś przez przypadek tu trafiłem :)

Musisz jeszcze do BOSE przełożyć wzmacniacz i go odpowiednio podłączyć do radia i do głośników. Chyba z 20 kabli jest. Nie mam takiej Alfy, ale mam Lancię Lybra z BOSE i wiem, że jest wzmacniacz i on tu gra chyba najważniejszą rolę niż same głośniki. Najlepiej jakbyś miał oryginalną wiązkę.

Chyba prościej dokupić coś na wolnym rynku, bo będziesz miał opis co do czego podłączyć.
 
Jeśli chodzi o kable, to się nie boję. Do 147 też dokładałem sam i przewód mam, dodatkowo mam kogoś, kto ten kabel mi przedłuży, chodzi mi bardziej o opinię, czy gra jest warta świeczki, ale jak przeglądam sobie wszystko, to chyba za te same pieniądze nie znajdę nic lepszego

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra