FISHA159JTDM
Nowy
- Rejestracja
- Lut 23, 2012
- Postów
- 317
- Auto
- Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16v 150KM Lusso 2008 UK
Sprawdz demo jak bedzie dzialac to wina witaminy...
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
A jakiego interfejsu używasz? Ja mam ELM 327 1.4, z FES łączę się bez problemu, ale Z AlfaOBD już mi się to nie udało...Od pewnego czasu używam alfaobd (jako betatester ;-) ) i zauwazyłem że prawie kazda centralka ma swój odometr i co ciekawe licznik uruchomień.
na stronieja też bym prosił o najnowszą i pełną wersje jak ktoś ma kurisx@interia.pl
hmmmmNo to dodatkowo zapłacić 50E i już się ma pełną![]()
J
Na elmie tez bez rewelacji no i pisze iz jest zbyt wysokie opoznienie w lewym dolnym rogu
Mam tylko plytke ze sterami do elma i w miare swieza viste oczywiscie stery instaluje zgodnie z instrukcja na plycie
Bede wdzieczny za kazda zyczliwa porade