Moja 166 2.4 JTD

Lalka schowana przed zimą, niech poczeka na lepszą aurę.

attachment.php
attachment.php
attachment.php
 

Załączniki

  • 20151028_084305.jpg
    20151028_084305.jpg
    75 KB · Wyświetleń: 92
  • 20151028_084325.jpg
    20151028_084325.jpg
    72.4 KB · Wyświetleń: 92
  • 20151028_084342.jpg
    20151028_084342.jpg
    81.3 KB · Wyświetleń: 92
O kurde, do wiosny będziesz ją tak trzymał? :)
 
Chociaz pojezdzil po garazu co tydzien bo alfa dostanie po dupie mocniej niz jakbys nia jezdzil
 
To czym na co dzień jeździsz?
 
Mała aktualizacja :) jesteśmy nadal razem i jak widać mamy się bardzo dobrze :)
183.jpg
184.jpg
185.jpg


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Mandziel wracasz z zaświatów[emoji481]. Czyżby szykowała się na handel?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Jak tam Twoja laleczka sie trzyma ?

A co do sprzedaży to jest to w stosunku do włożonej w nią kasy zupełnie mijające sie z celem ;) także pomimo dawnych chęci rozstania obecnie zupełnie mi przeszło aby ją komukolwiek sprezentować ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Fajnie że jeszcze ją trzymasz :) a długo cisza była :)
 
Mandziel moja laleczka na chodzie :) kula się cały czas do przodu. Fajnie że wróciłeś bo zniknales z dnia na dzien. Myślałem że sprzedales alfe i stad zniknales

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Ja też byłem pewien, że to auto już dawno się sprzedało i temat umarł. Fajnie, że została ;)
 
Nowa ramka ;) weekendowe nuuudy ;)
61.jpg
62.jpg


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Mandziel ciekawa te kolory coś oznaczają czy to taka wesoła twórczość? Ja tez nie jezdze na forumowych. Za bardzo oczojebne

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Forumowe mi się znudziły. Mam kilka tych forumowych może jeszcze kiedyś założe. Te natomiast to kolory pewnego Banku ... ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Te natomiast to kolory pewnego Banku ...

Od razu tak mi się skojarzyły :D
A co? Pracujesz? :P

Swoją drogą też pomału mi się nudzą forumowe... nikt nie macha, więc po co one? Wiem, rozpoznawalność... tylko, że niewiele z niej wynika.
Niedługo u mnie też wlecą nowe :)
 
Mandzel dosyć często widzę ciebie i twoje 166 w Łodzi :) trzeba się kiedyś na jakąś sesyjke ustawić auto bardzo ładne. Pozdrawiam
 
Amortyzatory
Powrót
Góra