[Giulia] Manetki zmiany biegów

Szymon2000

Nowy
Rejestracja
Cze 23, 2019
Postów
2
Auto
Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0t
Witam! Przymierzam się do zakupu Giuli Veloce z silnikiem benzynowym. Egzemplarz mnie interesujący nie posiada manetek zmiany biegów przy kierownicy, zastanawiam się czy zamontowanie manetek to duży problem? Przede wszystkim interesuje mnie czy moduł z manetkami pasuje do kolumny kierownicy fabrycznie bez manetek (okablowanie, kostki, program komputera). Oczywiste jest że musiałbym wymienić całą taśmę zwijkę czy też manetki kierunkowskazów. Proszę o porady i wskazówki! Pozdrawiam.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra