Szymon2000
Nowy
- Rejestracja
- Cze 23, 2019
- Postów
- 2
- Auto
- Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0t
Witam! Przymierzam się do zakupu Giuli Veloce z silnikiem benzynowym. Egzemplarz mnie interesujący nie posiada manetek zmiany biegów przy kierownicy, zastanawiam się czy zamontowanie manetek to duży problem? Przede wszystkim interesuje mnie czy moduł z manetkami pasuje do kolumny kierownicy fabrycznie bez manetek (okablowanie, kostki, program komputera). Oczywiste jest że musiałbym wymienić całą taśmę zwijkę czy też manetki kierunkowskazów. Proszę o porady i wskazówki! Pozdrawiam.