Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Co do fotki to tak, jest moja - taka próbna robiona nawet telefonemlukas_po zdjecie nr 5 w konkursie na luty to Twoje ? ? ? ?
czarny.. kto jak ktoo ale Ty powinienes wiedziec gdzie jest konkurs na zdjecie miesiaca, bo wkoncu najwiecej Twoich opini jest chyba w tym temacie ;p ;phe hea gdzie jest konkurs i zdjecie nr.5??
nie załapałem że Twoja i poszło na 4...Co do fotki to tak, jest moja - taka próbna robiona nawet telefonem
aa kiedy jakis spot robimy ???
dawaj termin i będziemy myśleć![]()
cos sie ukrywał, trzeba bylo podejsc pogadalibysmy![]()
Ma wygrać lepszy, podobało Ci sie 4 zagłosowałeś na 4 i tak jest sprawiedliwie i uczciwie.nie załapałem że Twoja i poszło na 4...
Co do spotu 16-17 chętnie bym sie pokazał, ale nie jestem w stanie sie w tej chwili określić czy dam radę.aa tak na powaznie to moze 16 lub 17.03 ? ? ?