[Giulia] Konwersja USA- kodowanie

szmiendows

Nowy
Rejestracja
Maj 13, 2024
Postów
2
Lokalizacja
Kwidzyn
Auto
Alfa Romeo Giulia Veloce Q4, 2.0 280 USA
Przede wszystkim witam wszystkich!

Przychodzę z pytaniem czy ktoś się zajmuje konwersją, bądź ma namiary na kogoś kto załatwi całą konwersję do europejskich standardów(reflektory mam już przystosowane). Najlepiej województwo Pomorskie, + 100-150km od Kwidzyna(82-500)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra