Jest ktoś może z Grudziądza lub okolic ?? Pozdrawiam

  • Autor wątku Autor wątku Paton147
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Zna ktoś może tą Alfę: http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-166...od-alfisty-zamiana-zamienie-CID5-IDcr8Pd.html

Poczytałem trochę o niej na forum Lancii (właściciel wcześniej miał Lybrę), pogadałem z właścicielem. Cudo nie jest, ale podobno sprawna mechanicznie. Ostatnio robiony czujnik położenia wału, wcześniej jakieś inne pierdółki.

Umówiłem się na weekend, ale byłbym wdzięczny (i przyjechał do CG z 0,7 tudzież butelką łiskacza ;)) jakby ktoś dał radę na nią zerknąć w tygodniu.
 
nie znam auta. Alfista taki, alfa rejestrowana jakieś 4 miesiące temu, max pół roku i już sprzedaje?>
 
Dzięki. Ja po pracy też trochę podłubałem. Gostek ma ją od lutego kupił w Bydgoszczy najprawdopodobniej. Wcześniej szwendało się jeszcze po Suwałkach - w 2011. A w 2012 było w Świebodzinie. Ale chyba.

Na 100% było w lutym na otomoto na bydgoskich numerach. I pochodzi z Francji. Na forum o Alfie nie ma śladu, poza wpisami tegoż użytkownika z prośbą o pomoc w sprawie problemów z odpalaniem - 20 dni temu (http://www.forum.alfaholicy.org/166/134680-nie_odpala_2_4_jtd_150km.html. Sam w nim pisze, że ma Alfę 8 miesięcy...

Jak z nim rozmawiałem mówił, że jeździ nią dwa lata i kupił od teścia. Mógłbym nawet w to uwierzyć, tylko w lutym dopytywał o VIN tejże Alfy tu na forum. O VIN auta teścia chyba by nie pytał. Teściowej to jeszcze bym zrozumiał.

Nie cierpię jak ktoś rozmija się z prawdą, delikatnie rzecz ujmując, w ogłoszeniach. Poprosiłem go jeszcze z ciekawości o datę pierwszej rejestracji, ciekawe co będzie w CEPIKu (jeżeli mi tą datę prześle).

I po wszystkich moich ostatnich przebojach z oglądaniem Alf nadal wierzę, że ludzie są uczciwi i nie łżą w ogłoszeniach. Naiwny jestem, co nie?

Skończy się chyba na 156 V6 z Alfisti, albo Groszku... A 166 to taki ładne auto
 
Ostatnia edycja:
Nie mam tyle, a kredytu nie chcę. Ale jestem coraz bliżej tego, żeby poczekać do stycznia i kupić to GTA. I tak się pewnie nie sprzeda do tej pory :)
 
Szybko nie pójdzie :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Nie mam tyle, a kredytu nie chcę. Ale jestem coraz bliżej tego, żeby poczekać do stycznia i kupić to GTA. I tak się pewnie nie sprzeda do tej pory :)
Jakieś konkretne wymagania w poszukiwaniu Alfy? Silnik, model, rok, cena? :)

Wysłane z mojego GT-N7100
 
Modele: Gtv Ph2, 147, 156 i 166 przed liftem.
Silniki: benzyna od 120 koni dla 147 i od 1.8 dla 156 i Gtv. 166 może być z dieslem, za to TS odpada.
Rocznik: Gtv tylko Ph2, 156 Berlina obojętnie, SW tylko FL. 147 i 166 tylko przed liftem :D

Kasa to trochę skomplikowane. W tej chwili mam jakieś 10 tysięcy. Będzie co miesiąc rosło o 5-10 tysięcy, ale też nie chcę nie wiadomo ile na używkę wydać. Liczę, że na początku lutego będę miał jakieś 28-30 tysięcy i to jest maks. który chcę wydać na samochód.

Jak do końca stycznia nic nie kupię to zacznę rozglądać się za GTA. Albo kupię 156 2.5 V6 z ledwo chodzącym/padniętym silnikiem ale dobrą budą i oddam do ITAL-Performance na założenie pakietu kompresor/stylistyka. Coś jak pakiet Noviteca sprzed pojawienia się GTA. 30 koła powinno starczyć :) Na rozwiert do 3.3 w Autodelcie niestety nie starczy :(
 
Ostatnia edycja:
Wolałbym poczekać i GTA kupić :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Bierz kredyt i kupuj gta z ogloszenia, forumowa. Jak w lutym dostaniesz kase to kredyt splacisz. A gta widzialem osobiscue, bardzo ladny egzemplaz, vmco prawda nie ogladalem jej pod katem zakupi, ale nic zlego w oczy mi sie nie rzucilo.
 
Lesiu, niedawno skończyłem spłacać kredyt za mieszkanie. Nie ma mowy, żebym wziął następny. Nie na używany samochód, zwłaszcza nie na GTA. W przeciwieństwie do większości tutaj nie żywię aż takiej atencji do tego modelu. Są ładne, fajny silnik etc. ale bez przesady.

Potrzebuję samochodu, nie zabawki. Zresztą z wozów z silnikiem GTA najbardziej odpowiadałaby mi Lancia Thesis :)

A co Fucel, chcesz mi sprzedać swoją? Za ile ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam.

Witam wszystkich. Jestem na etapie poszukiwania Alfy Romeo 147 przed liftem, 1,6 benzyna 105KM. Jeśli miałby ktoś coś godnego uwagi tak w promieniu 150km od Grudziądza, byłbym wdzięczny. pozdrawiam ;)
 
mibroc zapraszam na fb :Tomek Jakubowski pisz PW bo mam interesujący Cię model na sprzedaż

Napisz lub zadzwoń do mnie 502 204 366
 
Ostatnia edycja:
Amortyzatory
Powrót
Góra