[159] Jakie żarówki H7?

Jeżdżę jakis rok na ledach i nie narzekam. Zwykle h7 w 159 ,to jakaś porażka.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Zwykle h7 w 159 ,to jakaś porażka.
Proszę Cię, nie bredź bo aż mną trzepie. Światła H7 w 159 świecą doskonale. Nie znajdziesz w żadnym aucie (nawet nowym) lepiej świecących świateł halogenowych
 
Proszę Cię, nie bredź bo aż mną trzepie. Światła H7 w 159 świecą doskonale. Nie znajdziesz w żadnym aucie (nawet nowym) lepiej świecących świateł halogenowych

Mam porównanie 159, a 147 na soczewce i w 159 jest o wiele lepsze światło. Wiele osób narzeka, nie wiem dlaczego.
 
Proszę Cię, nie bredź bo aż mną trzepie. Światła H7 w 159 świecą doskonale. Nie znajdziesz w żadnym aucie (nawet nowym) lepiej świecących świateł halogenowych
To niech Cię trzepie ,mam to gdzieś. Mam porównanie z innymi autami i świeca gorzej. Wiele osob z forum narzeka na te światła.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
To niech Cię trzepie ,mam to gdzieś. Mam porównanie z innymi autami i świeca gorzej. Wiele osob z forum narzeka na te światła.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Pablo kwestia zużycia lamp, a te moim zdaniem w 159 zużywają się szybko. W każdej swojej wymieniałem lampy na nowe i efekt był/jest rewelacyjny. Nie ma potrzeby szukania alternatywnych rozwiązań, a świetną widoczność zapewnia już standardowa żarówka Tungsram. Aż się boję wkładać Night Breakery, bo pewnie spali trawę :cool:
 
Dokładnie. Ale trzeba mieć trochę wiedzy. A to jak widać większość boli. Regenerowałem mnóstwo lamp w różnych autach. Porównywałem z różnymi i różniastymi (nowymi, starymi) W 166 jest ten sam płacz, w toyotach ten sam, w bmw narzekają tak samo, fiatach również. Hondy i nissany też się od tego nie uchroniły. Wszystkie lampy się zużywają a polacy to malkontenci bez wiedzy jak widać. Wystarczy regeneracja lub zmiana na nowe i zapomina się o problemie świateł. A zmiana żarówek na ledy albo hidy to takie..... no płytkie :) ja rozumie że dla kogoś ksenon jest lepszy. Ale pisanie że światła h7 159 są słabe i w innych lepsze to po prostu głupota łatwa do udowodnienia.
 
Pablo kwestia zużycia lamp, a te moim zdaniem w 159 zużywają się szybko. W każdej swojej wymieniałem lampy na nowe i efekt był/jest rewelacyjny. Nie ma potrzeby szukania alternatywnych rozwiązań, a świetną widoczność zapewnia już standardowa żarówka Tungsram. Aż się boję wkładać Night Breakery, bo pewnie spali trawę :cool:
Akurat u mnie lampy są w doskonałej kondycji. Zregenerowane odblysniki.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Dokładnie. Ale trzeba mieć trochę wiedzy. A to jak widać większość boli. Regenerowałem mnóstwo lamp w różnych autach. Porównywałem z różnymi i różniastymi (nowymi, starymi) W 166 jest ten sam płacz, w toyotach ten sam, w bmw narzekają tak samo, fiatach również. Hondy i nissany też się od tego nie uchroniły. Wszystkie lampy się zużywają a polacy to malkontenci bez wiedzy jak widać. Wystarczy regeneracja lub zmiana na nowe i zapomina się o problemie świateł. A zmiana żarówek na ledy albo hidy to takie..... no płytkie :) ja rozumie że dla kogoś ksenon jest lepszy. Ale pisanie że światła h7 159 są słabe i w innych lepsze to po prostu głupota łatwa do udowodnienia.
Trochę grzeczniej. Nazywanie kogoś płytkim ,bo instaluje ledy . Żenada.Odezwał się ten co wsztstkie rozumy pozjadal.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Akurat u mnie lampy są w doskonałej kondycji. Zregenerowane odblysniki.
Z własnego doświadczenia wiem, że sama wymiana odbłyśników to nie wszystko. Czyszczenie bez rozklejania lampy jest żmudne, trudne i średnio skuteczne. Nie oczyścimy w ten sposób odbłyśnika świateł długich. Dochodzi jeszcze kwestia spolerowania kloszy. U mnie sama wymiana odbłyśników nie przyniosła zadowalającego rezultatu, a że nie miałem warunków do rozklejenia lamp, więc dałem sobie spokój z regeneracją. W dobrej cenie można wyrwać ori (oczywiście nie w ASO, lampy produkcji AL = Automotive Lighting czy MM są identyczne z oryginałami montowanymi w fabryce).
 
Ok, może za ostro to nazwałem. Ale nie dało się inaczej skoro jak widać nie masz w tym zakresie wiedzy a wydajesz wyrok. Nie jednemu takiemu już udowadniałem. Jak już wspomniałem robiłem lampy do 159 kilkukrotnie (sam miałem 159 i duuuuuużo czasu na porównania). Dobrze zregenerowane światła będą świecić tak samo dobrze jak w dowolnie przez Ciebie wybranym niby lepszym aucie. Nie znajdziesz lepiej świecących H7 w żadnym innym samochodzie. Doskonale się na tym znam i nie raz już to udowadniałem. W 159 na dodatek jest duża soczewka i dobrze zbudowany odpływ ciepła co powoduje że i tak zużycie tych lamp jest znacznie mniejsze niz w innych autach. Co nie zmienia faktu że jak nie są nowe to nie mogą świecić w 100%
 
Z własnego doświadczenia wiem, że sama wymiana odbłyśników to nie wszystko. Czyszczenie bez rozklejania lampy jest żmudne, trudne i średnio skuteczne. Nie oczyścimy w ten sposób odbłyśnika świateł długich. Dochodzi jeszcze kwestia spolerowania kloszy. U mnie sama wymiana odbłyśników nie przyniosła zadowalającego rezultatu, a że nie miałem warunków do rozklejenia lamp, więc dałem sobie spokój z regeneracją. W dobrej cenie można wyrwać ori (oczywiście nie w ASO, lampy produkcji AL = Automotive Lighting czy MM są identyczne z oryginałami montowanymi w fabryce).
U siebie tylko czyscilem od środka klosze (bez rozklejania) i zregenerowalem odblysniki. Nie powiem,dalo to jakiś efekt,ale bez szału. Ostatnio testowali żarówki LED ,kontra zwykła h7 na tvn Turbo "101 napraw".

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnio testowali żarówki LED ,kontra zwykła h7 na tvn Turbo "101 napraw".
Wcale nie twierdzę, że LED nie święci lepiej - nie testowałem tego. Za to testowałem nowe lampy i jestem bardzo zadowolony z jakości święcenia nawet ma standardowych żarówkach. Żaden samochód, którym mam możliwość sie poruszać (prywatne i służbowe) nie ma tak dobrych świateł halogenowych jak 159. A biorąc pod uwagę cenę tych nowych LED to kosmos. Zwłaszcza, że koniec końców to legalne nie jest.
 
Oczywiście że ksenon świeci lepiej. Część ledów zapewne też. Ale to nie zmienia postaci rzeczy że lampy w 159 są bardzo dobre i absolutnie nie odstają od innych nawet nowych aut. A pisanie że lampy w 159 są do bani nazwałem już rzeczowo wcześniej :)
 
Cały ten test w programie 101 napraw polegał na tym, że i w jednym i w drugim przypadku oświetlono ekran do ustawiania wiązki. Test trwał 20 sekund. Prowadzący stwierdził, że nie świeci ponad linię oraz, że światło jest zdecydowanie jaśniejsze.

Niedługo napiszą ,że mają 20000 lm i część osób w to uwierzy

:D
A co ma do tego wiara albo jej brak? To podobno homologowany produkt wiodącej marki, więc skąd parametry z dupy wzięły się na opakowaniu? Mam sobie wybierać które są te prawidłowe, a w których przypadku producent kłamie?
 
Wcale nie twierdzę, że LED nie święci lepiej - nie testowałem tego. Za to testowałem nowe lampy i jestem bardzo zadowolony z jakości święcenia nawet ma standardowych żarówkach. Żaden samochód, którym mam możliwość sie poruszać (prywatne i służbowe) nie ma tak dobrych świateł halogenowych jak 159. A biorąc pod uwagę cenę tych nowych LED to kosmos. Zwłaszcza, że koniec końców to legalne nie jest.
Ja robiłem porównania hid-ów ,ledów i zwykłych żarówek i zdecydowanie led świecil najlepiej. Dlatego mimo że wcześniej byłem sceptycznie nastawiony do ledów ,to postanowiłem zmienić na nie . Nie świecą tak mocno jak xenon ,ale zdecydowanie lepiej od zwykłych żarówek. Już kilku moich znajomych ze 159,z zmieniło na ledy [emoji4]

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Ktoś ma zamontowane Bosmy H7 Led? Z tego co widzę po wymiarach wejdą chyba bez żadnych modyfikacji do lampy 159. Tylko nie wiem jak potem przerobić tylne dekielki żeby kabel wyszedł do przetwornic. Kumpel ma je zamontowane w mazdzie i jestem pod ogromnym wrażeniem jak to coś świeci. Żaden ksenon nie daje tak dobrego światła jak porządny markowy led. Producent deklaruje 4000LM, pomiar luksometrem wykazuje 3700+ więc nie jest źle.
 
Ktoś ma zamontowane Bosmy H7 Led? Z tego co widzę po wymiarach wejdą chyba bez żadnych modyfikacji do lampy 159. Tylko nie wiem jak potem przerobić tylne dekielki żeby kabel wyszedł do przetwornic. Kumpel ma je zamontowane w mazdzie i jestem pod ogromnym wrażeniem jak to coś świeci. Żaden ksenon nie daje tak dobrego światła jak porządny markowy led. Producent deklaruje 4000LM, pomiar luksometrem wykazuje 3700+ więc nie jest źle.

Ja mam ten zestaw- wchodzi na styk pod dekielek. Do przewodu musisz wywiercic dziórkę w deklu, najlepiej w dolnej jego części, żeby za bardzo w oczy nie kuło;)
 
Ok :) A jak sprawa ma się z dekielkiem, radiator nie dotyka go. Będzie około 0,5cm odstępu? Nie chciał bym żeby się przytopił od ciepła.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra