daniel375
Nowy
witam jaki wzmacniacz pod tube z głośnikami 2 x JBL GT-5 12"
Miałem taki ale pegrał godzine http://allegro.pl/carpower-hpb-1502-smycz-konektory-gratis-i3736498027.html
nie wiem czy był wystarczający??? grał na mostku.
co polecacie???
ja myśle o takim ale mie wiem.
Miałem taki ale pegrał godzine http://allegro.pl/carpower-hpb-1502-smycz-konektory-gratis-i3736498027.html
nie wiem czy był wystarczający??? grał na mostku.
co polecacie???
ja myśle o takim ale mie wiem.