[159] hamulce - pisk podczas jazdy

Również u mnie piszczy tył, jak się nagrzeje. Momentami tak mocno że uszy bolą :D
Co sprawdzić? tarcze oraz klocki jeszcze sporo mięsa mają.
 
Tak jak wiekszosc z kolegow na forum, piszczalo az zeby bolaly. Wiedzialem ze klocki mam juz na wykonczeniu wiec i tarcze zmienilem. Wszystko ustalo. Na tarczy juz rant sie spory zrobil stad decyzja o wymianie kompletu
 
Również u mnie piszczy tył, jak się nagrzeje. Momentami tak mocno że uszy bolą :D
Co sprawdzić? tarcze oraz klocki jeszcze sporo mięsa mają.

u mnie klocki tez maily duzo miesa ale niestety tylko 3,jeden od wewnetrznej strony robil taki halas:)
 
http://www.forum.alfaholicy.org/159_brera_brera_spider/68919-grubosc_tarcz.html

Ewentualnie możesz też przyszlifować delikatnie klocki od strony rantu żeby nie ocierały ale to raczej doraźne rozwiązanie na "dotarcie"

klocki się nie rusza , bierze się szlifierkę kątową i delikatnie zeszlifowuje rant z tarczy do równego , nie trzeba żadnych tokarzy , itp , robię tak w swoich autach i problemu z tym nie ma , teraz tak robiłem w fiacie bravo ( bo tarcze wg instrukcji były ''grubościowo'' dobre , ale rant przeszkadzał ) , nic nie bije , itp ...
 
Amortyzatory
Powrót
Góra