Halo Halo PŁOCK?SIERPC?

  • Autor wątku Autor wątku alienek
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
To i ja podlece, bo tej Twojej drugiej to jeszcze nie widziałem :)
 
Może niedziela 25.III.12 godzina 15-16 ;> :D A miejsce to chyba najlepiej nad Wisła :D
 
Piotrek stanie się tam gdzie nie ma śmietników :D

Snoop oczywiście że zrobimy rundę wokół miasta :D
 
hmm 25 to i ja może zalece, musze tlyko odkurzyc moją belle po zimie porobić zaprawki i takie tam:D
 
No ja dziś umyłem już swoja :D jeszcze tylko odkurzę :D wczoraj zawias wymieniony i nadal puka :|
 
drążki kierownicze patrzyłeś? a może na tym maglu ci stuka co ja robiłem?:/
 
wiesz wymieniłem tylko stabilizatory i górne wahacze :| nic więcej nie ruszałem wydaje mi się że pukają mi gumy na stabilizatorze. U mnie jest tak że jak wjadę w mała nierówność po lewej stronie to słychać jak puknie mi z prawej strony...
 
Seba, ja jakiś czas temu wymieniałem górne i też puka, podjechałem do mechanika, sprawdził cały zawias i tak jak mówisz, wszystko jest ok, tylko guma na stabilizatorze jest do wymiany, także to właśnie to może pukać.
 
a powiedz mi jak masz wył samochód kierownica jest prosto i robisz delikatne ruchy kierownica lewa prawa to słychać jakieś pukanie. Bo ja dziś patrzyłem i właśnie słychać pukanie :|
 
a powiedz mi jak masz wył samochód kierownica jest prosto i robisz delikatne ruchy kierownica lewa prawa to słychać jakieś pukanie. Bo ja dziś patrzyłem i właśnie słychać pukanie :|

Miałem cos w podobie i do wymiany były jeszcze koncowki drążków kierow. do wymiany
 
dziękuje Piotrze :D:D Wpadniesz za tydzień na spota ;> :D to ocenisz jak to u mnie wygląda :D bo narazie brak $ muszę tak trochę pojeździć :D
 
Amortyzatory
Powrót
Góra