Halo Halo PŁOCK?SIERPC?

  • Autor wątku Autor wątku alienek
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
A co Ty tak będziesz tyral w święto ?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Dlatego wybrałem drugą opcję, ale nie chodzi tylko o tyranie w święta itd, do tej decyzji skłoniło mnie jeszcze kilka innych rzeczy, ale o tym już nie na forum.
 
Ok to będę ;)

A propo ciekawych miejsc to całkiem całkiem jest parking przed stocznią choć to akurat klimat lat 80-90 tych ;)
 
Radziwie poplacinska nie kojarzysz ?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Mogę jutro zrobić kilka zdjęć, ale to naprawdę wygląda jakby były lata 90-te hehe
W dni wolne od pracy jest tam cicho i pusto.
Czasami lepiej jak w decathlonie ;)

- - - Updated - - -

Radziwie poplacinska nie kojarzysz ?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Chwilowo trzymam tam jedno z moich aut hehe
 
Mini spocik majówkowy :-D
48.jpg


Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Ja nie mogłem bo dziś alfę na naprawę odstawiłem (brak hamulców dziurawy wężyk)...po drugie alfa żony...po trzecie może niedługo sprawię sobie kolejną 166 :)
 
Widzę, że Płock jest malutki :)
Tak, umówiony lecz narazie bez zamiaru zakupu...znajomy znajomego i znajomego :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra