Halo Halo PŁOCK?SIERPC?

  • Autor wątku Autor wątku alienek
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Cześć wszystkim . Orientujecje się gdzie w naszym pięknym mieście - Płocku kupie farbę strukturalna do plastiku lub coś podobnego , żeby ogarnąć plastiki wnętrza ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Na jachowicza, tylko nie w tej przy samej ulicy, tylko wjeżdżasz w takie podwórko i ja u nich kupowałem, nie jestem pewien jak koles sie nazywa. Co do imprezy to Wojtek ma rację, było bardzo ciekawie i Płock pod tym względem ma się od kogo uczyć, szkoda jednak, że było nas tylko 3-ch :/
 
Ostatnia edycja:
W Płocku nie przypinam sobie jakiejś fajne imprezy w przeciągu kilku lat.
Jak znajomi organizowali coś dla aut zabytkowych to zawsze ktoś miał jakieś pretensje i dali sobie spokój.
Taki urok Płocka ;)
 
W Płocku nie przypinam sobie jakiejś fajne imprezy w przeciągu kilku lat.
Jak znajomi organizowali coś dla aut zabytkowych to zawsze ktoś miał jakieś pretensje i dali sobie spokój.
Taki urok Płocka ;)

Zróbcie coś takiego "wow" :P przyjadę moim bolidem :D :D :D albo z [MENTION=32800]eXtremista[/MENTION] :P
 
Z racji tego, że 30 kwietnia to w zasadzie początek majówki to może 23 kwietnia w niedzielę spotkamy się pod decathlonem?
Ja już powinienem mieć w miarę ogarniętą 164.

To tylko moja propozycja ;)
 
Ja raczej mógł bym być. O której ?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
U mnie też pojawiły się plany niedzielne na horyzoncie:-P

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Wczesna, bo na obiad mam zamiar grillowac. 164 v6?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra