tzebrowski
Użytkownik
- Rejestracja
- Sie 16, 2018
- Postów
- 458
- Auto
- Giulia 2.0 200hp, Giulietta 1.8 tbi
Witam
Pytanie kieruje do posiadaczy GQV. Czy jesteście w stanie szybko wystartować swoją GQV z miejsca ?
Mnie osobiści bardzo przeszkadza kontrola trakcji, która zdusza silnik, niezależnie czy start jest z niskich czy wysokich obrotów.
Czy macie jakieś "patenty" na szybki start ?
Tomek
Pytanie kieruje do posiadaczy GQV. Czy jesteście w stanie szybko wystartować swoją GQV z miejsca ?
Mnie osobiści bardzo przeszkadza kontrola trakcji, która zdusza silnik, niezależnie czy start jest z niskich czy wysokich obrotów.
Czy macie jakieś "patenty" na szybki start ?
Tomek