Cześć
Mam Gulię 2.2 diesel 180 KM z 2027 roku. Od samego początku ciężko wchodzi bieg wsteczny, ale ostatnio jakby się pogorszyło.
Czy ktoś z Was ma Giulię z trakim silnikiem i podobnym zjawiskiem?
Jak to poprawić albo co sprawdzić w warsztacie?
Mam Gulię 2.2 diesel 180 KM z 2027 roku. Od samego początku ciężko wchodzi bieg wsteczny, ale ostatnio jakby się pogorszyło.
Czy ktoś z Was ma Giulię z trakim silnikiem i podobnym zjawiskiem?
Jak to poprawić albo co sprawdzić w warsztacie?