[Giulia] Ciężko wbić wsteczny

kukn.krk

Nowy
Rejestracja
Cze 21, 2022
Postów
6
Auto
Giulia 2.2
Cześć
Mam Gulię 2.2 diesel 180 KM z 2027 roku. Od samego początku ciężko wchodzi bieg wsteczny, ale ostatnio jakby się pogorszyło.
Czy ktoś z Was ma Giulię z trakim silnikiem i podobnym zjawiskiem?
Jak to poprawić albo co sprawdzić w warsztacie?
 
napiszę jako laik po doświadczeniach z podobnymi problemami jeszcze w 159JTDm, nie sądzę żeby tu był jakiś inny układ więc i problem może być podobny. tam miałem problem ze sprzęgłem - było przypalone przez poprzedniego właściciela - pewnie okładzina też jakaś odkształcona. przy okazji został wymieniony dwumas bo słabo działał i wysprzęglik bo łożysko hałasowało, oczywiście odpowietrzony został układ hydrauliczny. po tym działało już wszystko normalnie.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra