[Giulietta] Dziwne syczenie z tyłu

Rejestracja
Sie 29, 2016
Postów
2
Auto
Giulietta 1.6 JTDm
Witam,

Dzisiaj i wczoraj podczas jazdy i mocnego skrętu słyszałem syczenie na wysokości tylnego prawego koła. Trwało ono chwilę (2-3sekundy) po czym ustało.
Sprawdzałem koła na kompresorze i nie widać ubytku ciśnienia w oponach.

Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym?

Giulietta 1.6 JTDM
 
Witam,

Dzisiaj i wczoraj podczas jazdy i mocnego skrętu słyszałem syczenie na wysokości tylnego prawego koła. Trwało ono chwilę (2-3sekundy) po czym ustało.
Sprawdzałem koła na kompresorze i nie widać ubytku ciśnienia w oponach.

Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym?

Giulietta 1.6 JTDM

W środku auta było słychać to syczenie? Może coś ci się przewraca w bagażniku?
 
Może Ty masz hamulce pneumatyczne?
A na serio to pewnie z odpowietrznika paliwa.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra