Marcin Ciesla
Nowy
- Rejestracja
- Sie 29, 2016
- Postów
- 2
- Auto
- Giulietta 1.6 JTDm
Witam,
Dzisiaj i wczoraj podczas jazdy i mocnego skrętu słyszałem syczenie na wysokości tylnego prawego koła. Trwało ono chwilę (2-3sekundy) po czym ustało.
Sprawdzałem koła na kompresorze i nie widać ubytku ciśnienia w oponach.
Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym?
Giulietta 1.6 JTDM
Dzisiaj i wczoraj podczas jazdy i mocnego skrętu słyszałem syczenie na wysokości tylnego prawego koła. Trwało ono chwilę (2-3sekundy) po czym ustało.
Sprawdzałem koła na kompresorze i nie widać ubytku ciśnienia w oponach.
Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym?
Giulietta 1.6 JTDM