Dmuchawa tylko pierwszy dieg

R

rafał 29

Guest
Od dwóch miesięcy walcze z nawiewem ,pracuje tylko na pierwszym biegu. alfa jest z 2003 roku i ma climatronic.Wymieniłem rezystor i panel sterowania ,wentylator po zwarciu na krutko kręci jak szalony ,wszystkie prądy niby dochodzą a on nie przyśpiesza ,siadać i płóakać .Może ktoś miał podobny przypadek????????????
 
Amortyzatory
Powrót
Góra