Dębica i okolice

Za lustra to się nie zabieraj bo będzie tylko gorzej.
A klosze to 99% zewnątrz
Wysłane z mojego DRIVE2 przy użyciu Tapatalka
 
Jak byś miał problemy to zewnątrz mogę Ci wypolerować

Wysłane z mojego DRIVE2 przy użyciu Tapatalka
 
Ok , jak kupie to wtedy Zapytam, a kupic musze bo sarenke przytulilem w lesie i mocowania pourywalo
 
A nie masz starych mocowań? To się fajnie klie

Wysłane z mojego DRIVE2 przy użyciu Tapatalka
 
A mocowania są
Ale jak są duże braki to chyba lepiej kupić nowy

Wysłane z mojego DRIVE2 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Jak lampa sprawna da się zamocować i ustawić to ubytki można czyms załatać

Wysłane z mojego DRIVE2 przy użyciu Tapatalka
 
No fajnie by bylo, lampa swieci ok , tzn narazie na sztywno zamocowana za pomoca kolka drewnianego bo inaczej swiecila po niebie ,ale tak to ok...
 
Jak świeciła po niebie to uszy urwane. nowe mocowanie ciężko dorobić.
Piotruś nie każdy ma stówki do wydania :). Nieraz można naprawić a nie wymienić..
Ale fakt chyba lepiej kupić używkę zrobić polerkę i będzie jak nowa.
 
No z tymi pieniedzmi to sie zgadzan, roznie jest, a nie zalowalem jej ostatnio , wiec sporo juz wydalem, czas zaczac cieszyc sie z jazdy ' a. Nie zagladac do portfela ,
 
Jak byś polerpwał to pomogę

Wysłane z mojego DRIVE2 przy użyciu Tapatalka
 
Też można ale do tego potrzebna specjalna pasta polerska
 
A przednią szybę da radę wypolerować ? :D
\

Osobiście nie polecam samodzielnego polerowania, jak źle to zrobisz to na szybie powstaną soczewki zniekształcające widok, w dzień nie denerwuje ale już w nocy bardzo, w 156 musiałem wymienić szybę. Albo szukaj profi warsztatu albo wymień szybę. Na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać.
 
Chyba w Kozłowie robią polerkę szyb
 
Amortyzatory
Powrót
Góra