Włodek
Nowy
- Rejestracja
- Lis 27, 2013
- Postów
- 1,075
- Lokalizacja
- Dębica
- Auto
- ALFA 147 1,9 JTDM 8v 120 km progression / Grigio-Stromboli
Ja bym się w koszulki nie pchał. Raczej jakieś znaczki za szybę. To prościej i praktycznie za darmo bym zrobił.
W sobotę zrobię na próbę jedną sztukę i będę widział jak to wygląda. I jedno w wielkim formacie do sklejenie z kilku części.
W sobotę zrobię na próbę jedną sztukę i będę widział jak to wygląda. I jedno w wielkim formacie do sklejenie z kilku części.