Czym pomalowac gume?

jasiu 145

Nowy
Rejestracja
Paź 3, 2013
Postów
196
Lokalizacja
Czeladź
Auto
AR 155 1.8 8v Super
Witam, czy ktos malowal gumowe rury dolotowe? Czym cos takiego malowac? Te rury caly czas pracuja wiec zwykla farba odpadnie. Moze plastidipem?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 
Plastidip sam nie odejdzie ale byle otarcie go zedrze. Inna sprawa, że nie widzę sensu takiej operacji... Roboty cała masa a efekt dyskusyjny a już na pewno nietrwały.
 
A gumowane powierzchnie uchwytów drzwi w 156 czy 166 ? znacie jakieś farby, które by się ich trzymały i były w miarę odporne?
 
A gumowane powierzchnie uchwytów drzwi w 156 czy 166 ? znacie jakieś farby, które by się ich trzymały i były w miarę odporne?

Ja mam lakier w sprayu, który ma ładny matowy odcień i nie rysuje się łatwo. Jak znajdę zdjęcia to wkleję wieczorem.
 
Ja nie mam pojęcia jak to zrobić, chętnie porad jakichś wysłucham! bo niefajnie zaczynają wyglądać te uchwyty, zwłaszcza w 166 gdzie spod beżowego wykończenia zaczyna wyłazić czarny plastik.
 
Dzięki, to jest to!
 
Tutaj kilka fotek panelu po wyczyszczeniu z warstwy gumowanej i pomalowaniu lakierem. Był to czarny akryl z dodatkiem środka matującego.
 

Załączniki

  • 2014-08-08-4620.jpg
    2014-08-08-4620.jpg
    87.5 KB · Wyświetleń: 192
  • 2014-08-08-4622.jpg
    2014-08-08-4622.jpg
    85.2 KB · Wyświetleń: 187
  • 2014-08-08-4627.jpg
    2014-08-08-4627.jpg
    60.1 KB · Wyświetleń: 131
  • 2014-08-08-4628.jpg
    2014-08-08-4628.jpg
    53.8 KB · Wyświetleń: 131
  • 2014-08-08-4617.jpg
    2014-08-08-4617.jpg
    57 KB · Wyświetleń: 134
  • 2014-08-08-4633.jpg
    2014-08-08-4633.jpg
    56.1 KB · Wyświetleń: 122
  • 2014-08-08-4621a.jpg
    2014-08-08-4621a.jpg
    52.6 KB · Wyświetleń: 117
  • 2014-08-08-4625.jpg
    2014-08-08-4625.jpg
    92 KB · Wyświetleń: 124
Ostatnia edycja:
Po zmyciu rozpuszczalnikiem i prysnieciu farba matowa do plastiku:

463.jpg
 
Amortyzatory
Powrót
Góra