CZarna Perła ze śląska :)

  • Autor wątku Autor wątku Eva
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
E

Eva

Guest
Jestem nową właścicielką od niecałych dwóch miesięcy :) Oto moja najpiękniejsza Bella ;) Pozdrawiam
 
Śliczna, tylko dlaczego tak wysoko? trochę jak terenówka ;]
 
Ładna czarnulka - wielkie gratki !
 
na drugim zdjęciu wygląda jak touareg :D
Bardzo ładna, ale za wysoka.
 
to chyba przez opony albo nie wiem sama jestem wysoka to może się dopasowała :D Pozdrawiam
 
nie ze śląska a...z zagłębia :-)
bardzo piękna furka tylko rzeczywiście wysoko osadzona
nie ma to jak Kobieta w Alfie :-) ciekawe czy też jest piękna...

pozdrawiam
 
W takim razie czekamy na zdjęcia właścicielki na tle tego pięknego samochodu:)
 
Fajniutka...ale tak jak koledy wspomnieli wysoko jak cholerka...

Nie gnie Ci się za mocno w zakrętach?

Pzdr
 
to może koledzy też się ujawnia? ;)
A na zakrętach prowadzi się dobrze choć nie mam porównania do innych:)
 
źle postawione pytanie, raczej jak bardzo jest zadbana bo wszystkie są piękne tylko mniej lub bardziej zadbane :)
 
piękna bo czarna , panowie jak zawsze sie czepjają , jak wspomniałaś właścicielka wysoka to i Alfa na wysokości :)

Sliczna :)

poz. Sylwik
 
Sylwik, te Alfy to nawet w połownie nie są tak piękne jak kobiety :)
 
och tam!czepiacie się szczegułów.auto krzywo stoi i pewnie dlatego tak to wygląda.;)
alfinka bardzo ładna i widać że zadbana.:D

masz ładne felgi i tylne lampy koleżanko.:)
przydałyby się jeszcze fotki wnętrza...

gratuluję nabytku i życzę dużo zadowolenia z jazdy!!!

pozdrawiam!!!
 
Przepiękna... Marzy mi się 147 albo 156, ale to za jakiś czas...:) Czy za wysoka hmm... nie wiem przynajmniej nie ma problemów z krawężnikami... tak jak ja.. wyrwałem cały zderzak;(

Gratuluję pięknej Belli:)
 
Bardzo ładne auto, ale lexus look wg mnie szpeci to auto.

Proponuje zmiane tytulu wpisu na "CZarna Perła ze Zagłębia" ;)
 
Śliczniutka Bella. Gratuluję wyboru ;)
Szerokości i przyczepności :P

PS. Do mojej Belli koledzy też mieli uwagi, że za wysoko stoi - karzą obniżyć. Może te 147 tak mają ? :P
 
Amortyzatory
Powrót
Góra