Silnik 1.4 i szalone 75KM, chociaż auto lekkie więc całkiem nieźle sobie radzi
Spalanie trasa/miasto - 50/50 przy normalnej jeździe wyszło mi 6,8, jakoś niedługo montuję mu, a jakże, podtlenek gazotu
więc jazda będzie tania jak barszcz.
Gryzłem się z myślami co zrobić, myślałem nad drugą 155 albo jakąś 145/6 z zajechanym TSem i włożyć tam swój silnik na czas remontu jednak uznałem że nie chcę i nie mam czasu grzebać w dwóch autach więc po rodzinie zanabyłem drogą kupna tego ZX'a, oprócz wymiany gum stabilizatora i poluzowania ręcznego nie wymaga praktycznie żadnego wkładu, ideałem nie jest ale ma wytrzymać u mnie tylko 1-2 lata

Gryzłem się z myślami co zrobić, myślałem nad drugą 155 albo jakąś 145/6 z zajechanym TSem i włożyć tam swój silnik na czas remontu jednak uznałem że nie chcę i nie mam czasu grzebać w dwóch autach więc po rodzinie zanabyłem drogą kupna tego ZX'a, oprócz wymiany gum stabilizatora i poluzowania ręcznego nie wymaga praktycznie żadnego wkładu, ideałem nie jest ale ma wytrzymać u mnie tylko 1-2 lata


