jedrek1980
Nowy
Koledzy takie pytanko czy ktoś jeździ na zimówkach Dębica Frigi HP2 w rozmiarze 205/55/16?Jakie macie ciśnienie w oponach?Ja nabiłem 2.3 i wygląda jak flak
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Koledzy takie pytanko czy ktoś jeździ na zimówkach Dębica Frigi HP2 w rozmiarze 205/55/16?Jakie macie ciśnienie w oponach?Ja nabiłem 2.3 i wygląda jak flak
Czyli ładować po 2,5
Jakie macie ciśnienie w oponach zimowych 215/60/16?