Moja przygoda z samochodami zaczęła sie od 125p potem Fiat Tempra ( niestety przygoda z Temprą zakończyła sie kasacją
),a od listopada 2005 roku jestem najszczęśliwszym posiadaczem 155 :mrgreen:
Alfa Romeo 155 2.0 Twin spark
Rocznik 1994, a wiec silnik jeszcze 8 zaworowy z łańcuchem rozrządu
Za każdym razem jak do niej wsiadam nawet teraz po kilkunastu miesiącach czuje podniecenie jakbym miał ją od "wczoraj"
Alfa Romeo 155 2.0 Twin spark
Rocznik 1994, a wiec silnik jeszcze 8 zaworowy z łańcuchem rozrządu
Za każdym razem jak do niej wsiadam nawet teraz po kilkunastu miesiącach czuje podniecenie jakbym miał ją od "wczoraj"