Tylko Czytam
Nowy
- Rejestracja
- Lut 2, 2010
- Postów
- 67
- Lokalizacja
- Kielce
- Auto
- JEST...Alfa Romeo 159SW, 1.9 JTDm, BYŁA...Alfa Romeo 147 JTD
Witam forumowiczów! Przede wszystkim przepraszam że piszę w kilku tematach, ale pilna sprawa
Mam wielką prośbę. Otóż 21 maja tego roku przestaje być kawalerem. Samochód mieliśmy zaklepany niestety się wysypał. Nie zostało mi nic innego, jak wynająć samochód. Nie chcę płacić jakiemuś kolesiowi za niemiecki czołg (Merca czy BMW) kiedy można dać zarobić komuś z forum Tym bardziej, że ja Alfy uwielbiam.
Dlatego pytanie. Czy ktoś z użytkowników może być w Kielcach - 21 maja 2011 roku?
Pozdrówki
Mam wielką prośbę. Otóż 21 maja tego roku przestaje być kawalerem. Samochód mieliśmy zaklepany niestety się wysypał. Nie zostało mi nic innego, jak wynająć samochód. Nie chcę płacić jakiemuś kolesiowi za niemiecki czołg (Merca czy BMW) kiedy można dać zarobić komuś z forum Tym bardziej, że ja Alfy uwielbiam.
Dlatego pytanie. Czy ktoś z użytkowników może być w Kielcach - 21 maja 2011 roku?
Pozdrówki