Alfa do ślubu

Witam forumowiczów! Przede wszystkim przepraszam że piszę w kilku tematach, ale pilna sprawa;)

Mam wielką prośbę. Otóż 21 maja tego roku przestaje być kawalerem. Samochód mieliśmy zaklepany niestety się wysypał. Nie zostało mi nic innego, jak wynająć samochód. Nie chcę płacić jakiemuś kolesiowi za niemiecki czołg (Merca czy BMW) kiedy można dać zarobić komuś z forum Tym bardziej, że ja Alfy uwielbiam.

Dlatego pytanie. Czy ktoś z użytkowników może być w Kielcach - 21 maja 2011 roku?

Pozdrówki
 
Witam forumowiczów! Przede wszystkim przepraszam że piszę w kilku tematach, ale pilna sprawa;)

Mam wielką prośbę. Otóż 21 maja tego roku przestaje być kawalerem. Samochód mieliśmy zaklepany niestety się wysypał. Nie zostało mi nic innego, jak wynająć samochód. Nie chcę płacić jakiemuś kolesiowi za niemiecki czołg (Merca czy BMW) kiedy można dać zarobić komuś z forum Tym bardziej, że ja Alfy uwielbiam.

Dlatego pytanie. Czy ktoś z użytkowników może być w Kielcach - 21 maja 2011 roku?

Pozdrówki

Ja mogę być.
Moje auto: http://allegro.pl/alfa-romeo-166-do-slubu-czestochowa-i-okolice-i1577168198.html

Więcej fotek na facebook'u, ewentualnie mailem:

http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.174436445935074.37418.100001061591877

http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.155706044474781.28956.100001061591877
 
A ślub to napewno przemyślana sprawa:)??
 
Witam forumowiczów! Przede wszystkim przepraszam że piszę w kilku tematach, ale pilna sprawa;)

Mam wielką prośbę. Otóż 21 maja tego roku przestaje być kawalerem. Samochód mieliśmy zaklepany niestety się wysypał. Nie zostało mi nic innego, jak wynająć samochód. Nie chcę płacić jakiemuś kolesiowi za niemiecki czołg (Merca czy BMW) kiedy można dać zarobić komuś z forum Tym bardziej, że ja Alfy uwielbiam.

Dlatego pytanie. Czy ktoś z użytkowników może być w Kielcach - 21 maja 2011 roku?

Pozdrówki

Znaczy się Charona szukasz?

Ja ręki do cudzego nieszczęścia przykładać nie będę :D
 
Jeżeli Kielce i masz ochotę jechać białą 166 to dzwoń 696 012 865 służę bellą :) w końcu krajanowi trzeba pomóc :] ewentualnie gg 4941599
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za odpowiedzi. Niestety moja przyszła poszła żona jest dosyć niecierpliwa i już zapłaciłem za parcertfausta...

P.S. Dzięki za słowa wsparcia. Każdy ślub to pogrzeb kawalera...

Pozdrówki!
 
Amortyzatory
Powrót
Góra