Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Słusznie, od BOSCHA trzymaj się z daleka, bo to jest jak Castrol wśród olejów (drogi i do d...).
W ostatnim samochodzie miałem Centre PLUS - kupiłem nowy - do benzyniaka i w zimę - a nie była za ostra nie zagadał I to nie była wina autka bo autko było w idealnej kondycji..... Stąd mój dylemat.....
Też mnie czeka nowe aku przed mrozami - korzystając z okazji zapytam co polecicie do JTD 8V 115km (w sensie parametrów)
zamiast centry mozna brac zap piastow jakos taka sam (co plus nie futura) a i cena lepsza![]()
polecam akumulatory Magneti MarelliNoszę się z zamiarem kupna nowe AKU do mojej Alfy macie jakieś ciekawe i sprawdzone marki?
witajcie
pewnie niedługo będe zmuczony kupić nowy aku do forda. Teraz mam Centra Plus 65Ah 640A. Chce kupić jakiś 70Ah w przystępnej cenie.
zastanawiam się nad Zap Piastów 74Ah (680A EN)
http://moto.allegro.pl/item793261110_akumulator_zap_piastow_nord_star_74ah_nowy_hurt.html
i Centra Futura 72Ah 720 A (EN)
http://moto.allegro.pl/item790027870_akumulator_centra_futura_ca722_72ah_3_lata_gwaranc.html
Centra lepsza, ale i cena wyższa prawie o stówke. Chyba że polecacie coś innego?