[Giulia] Akcesoria Giulia

Jak już pisałem Kolega zamówił na E-bayu kilka drobiazgów. Ja wybrałem jeden, który uważam za przydatny i rozwiązujący problem mikro miejsca na drobiazgi. Jest dobrze wykonany w skali 0-10 dałem 9. Cena 14$.
 
Dobra rzecz ale mogły być głębsze, tak o 1 cm.
 
Masz rację, to mogli dobrać bardziej solidnie. Wkurza mnie fakt że to "małe rączki" wymyśliły a nie inżynier koncernu FCA.
 
W tylich drzwiach są kieszonki, z przodu zapomnieli zamontować.
 
Dziś przyszła kolejna przesyłka od "małych rączek" - wkładka do schowka w podłokietniku. Wykonanie w skali 10 to 9,5 - wygląda dobrze i co najważniejsze pasuje. Cena 13 $.
 
Jeżeli jest mniejszy niż Samsung Note to można kombinować.

Lumia 950XL. Będę kombinować, szczególnie, że pod jest USB, czyli nawet może nie trzeba będzie demontować niczego. Dzięki za link!
 
A wie ktoś gdzie znajdę pojemnik na okulary montowany zamiast uchwytu do trzymania się dachu na podsufitce?
 
Dziś po miesiącu od zamówienia (bezpłatna przesyłka) dotarły aluminiowe nakładki na pedały. Jakość bardzo dobra.
 
Wrzucisz linka do tych nakładek ?
dzięki z góry
 
„sensowne” i „pokrowce” to dwa wykluczające się słowa.
 
W temacie akcesoriów. Zamontowałem belki bagażnika dachowego thule. Nie pytajcie ile kosztował bo to część dealu z salonem i nie znam ceny.
251.jpg
252.jpg
253.jpg
254.jpg
255.jpg
256.jpg
257.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Co do tych belek to szału nie ma. Thule się chyba nie popisało. Jakoś mi to tak topornie wygląda, choć może nie będzie tak "grało" jak podobno te oryginały do Giulietty, które z kolei są takie jakieś bardziej opływowe i lepiej pasujące do auta.
 
„sensowne” i „pokrowce” to dwa wykluczające się słowa.
dokładnie :D

Nie widział ktoś jakiś sensownych pokrowców na przednie fotele do veloce?

lol sory ale nie czaję takiego podejścia. Oszczędzasz fotele dla następnego właściciela? Jeśli tak to poczciwy z ciebie człowiek :P Jeśli nie i zamierzasz długo korzystać z tego samochodu to nie przyjemniej jest po prostu korzystać z ładnej tapicerki. Pod pokrowcami też się wygniecie.

Podobnie jak niektórzy kupują samochód z nawigacją bo potem będzie łatwiej sprzedać. I tak używają tej w telefonie. Łatwiej sprzedać to jak się porządnie umyje samochód na porządnej myjni. Inwestycja kilkaset zł a dowiedziono już wiele razy że dobrze umyte auto to +1000zł do ceny spokojnie. Nawigacja to -5k a przy sprzedaży będzie dawno nieaktualna i tylko jako ciekawostka :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra