fiergloo
Redaktor naczelny
- Rejestracja
- Wrz 22, 2006
- Postów
- 2,619
- Wiek
- 39
- Lokalizacja
- Wrocław
- Auto
- Alfa Romeo 166 2.5 V6 24v FL/ Alfa Romeo 159 TBi
no i stało się. dzisiaj zajrzałem do zbiorniczka wyrównawczego i jest w nim olej.
na korku zbiorniczka jest majonez, znowu na korku olejowym lekko się coś tli więc prawdopodobnie glowica a od strony kabiny.
jakie mnie czekaja koszta plus robocizna?
na korku zbiorniczka jest majonez, znowu na korku olejowym lekko się coś tli więc prawdopodobnie glowica a od strony kabiny.
jakie mnie czekaja koszta plus robocizna?