wymiana czujnik

Not found
  1. Rasix

    [159] Odpowietrzanie układu paliwowego

    Tak jak w temacie czy muszę odpowietrzyć układ po wymianie czujnika ciśnienia na listwie? Przez unieruchomienie na okres 2,5 tygodnia urwało mi sie złącze czujnika ciśnienia (ten plastik), zamówiłem nowy i mam takie w/w pytanie Jeżeli tak to czy wystarczy pare razy włożyć kluczyć czy trzeba...
  2. A

    [MiTo] kalibracja czujnika kata skrętu

    Witam Od paru dni działam z wymian czujnika kata skrętu. Czujnik zakupiony, wlutowany do płytki, teraz składanie i, no właśnie co jak będę musiał skalibrować układ jak to się robi żeby ponownie wszystkiego nie rozkręcać. Pozdro Adek
Amortyzatory
Powrót
Góra