topnienie plastik

Not found
  1. D

    [Giulia] Smród plastiku/czegoś palącego się w środku

    Witam. Jeżdżę Giulią z roku '17 od pół roku. Od jakiegoś czasu - pojawił się smród jakby topiącego się plastiku lub innego tworzywa sztucznego - porównałbym to z palonym sprzęgłem lub ręcznym. Efekt pojawia się gdy auto jest zimne i nasila/pojawia się w momencie w którym auto stoi lub zwalniam...
Amortyzatory
Powrót
Góra