Ostatnia treść użytkownika Kacper1987

  1. K

    [Giulia] Zawieszenie adaptacyjne Giulia/stelvio

    Cześć, Padły mi amory z tylu w giuli Q4 a mam pod ręką amory ze stelvio. Zawieszenie aktywne. Patrząc na oko wymiary pasują, średnica rury w stelvio nieco większa, ale pasują idealnie w zawias od Giuli. Czy ktoś tak próbował? Czy raczej to nie będzie działać?
Amortyzatory
Powrót
Góra