laska
Nowy
- Rejestracja
- Lip 16, 2008
- Postów
- 1,298
- Wiek
- 42
- Lokalizacja
- Nowy Sącz-Napoli
- Auto
- Była 155 1.8 TS 8V, Jest 166 2.4 20V 175 cv
na dniach nie tylko moja a i chłopaków belle będą mieć nowe znaczki)
To teraz to już z wami nie pogada !
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
na dniach nie tylko moja a i chłopaków belle będą mieć nowe znaczki)
ja to bym nast. razem zaszalał i np zrobił zdjęcia na jakimś wzniesieniu na tle np NS tyle że o ile widoki są to nie przychodzi mi na myśl żadna miejscówka z możliwością zaparkowania paru aut
Jak się na Limanową leci to na Wysokim niema jakiegoś parkingu z widokami???
Ps. Też macie problemy z forum? Nie mogę się zalogować gdy używam IE na Google Chrome działa normalnie ale nie lubię tej przeglądarki.
Teraz ani światła ani widoczności