Barus91
Nowy
- Rejestracja
- Sie 7, 2009
- Postów
- 1,704
- Wiek
- 35
- Lokalizacja
- Ząbkowice Śląskie / Wrocław
- Auto
- BYŁO: 12xAR BĘDZIE: numer 13 :)
Aż ZA blisko ; Da to dlaczego??miałeś przyjemność bliżej poznać "klubowiczów" ??
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Aż ZA blisko ; Da to dlaczego??miałeś przyjemność bliżej poznać "klubowiczów" ??
anoJester, facet pod 30 lat, alfa taki ciemniejszy czerwony w rejce A?
ja dzisiaj machalem kierownikowi czerwonej 146 DZL widzianej na świeradowskiej- poł metra zza okna reke wystawialem a efekt żadenwniosek taki, że wymaluje sobie chamsko pomaranczowe pasy wzdłuż, obkleje sie odblaskami i założe jaskrawo żółte fele
dodatkowo co by mnie bylo widac z daleka pomaranczowy kogut na dach
![]()
* w ostatnich dniach ustrzelone (z ramkami) na przechadzce, bądź z tramwaju:
-> DW754LN (srebrna 156SW)
-> DDZ7H56 (czarna 147 przed liftem)
-> DW382GA (bardzo ładna - ramek chyba nie było, ale widać, że zapaleniec nią jeździ - błękitna Azurro Fantasia z bananowymi skórami i ciemnymi lampami z przodu)
Przyznawać się ! KTO TO ?
Pozdrawiam,
Wojtek
a gdzie to??? to taka ulica istnieje???ja dzisiaj machalem kierownikowi czerwonej 146 DZL widzianej na świeradowskiej-
Panie kolego, Wrocława gdzie to??? to taka ulica istnieje???
CzyściutkaSrebrne 156 SW to ja przyznaje sięPozdrawiam
Na parkingu koło na osiedluCzarna przed liftem to jaGdzieś Ty mnie wypatrzył?