jezdzi ktos pod reala w czwartki??

Piotras a w Tychach rozdają V za darmo ? ;) to ja poproszę 2 :)

Co do tematu Alfaholizmu to bimski napisał przecie
"Fajnie, dla urozmaicenia jakiegoś, jest się ustawic na światłach z furą o podobnych parametrach"
wiec nie zależy mu raczej cały czas na sprawdzaniu się i jedynym jego celem nie jest ustawianie się. Nawet jakby tak to co w tym złego ?
Nie jestem drogowym wojownikiem. Jeździłem na bora komorowskiego, zanim stało się to festynem dla mas. Parę razy trafił się równy przeciwnik.
LIGAR napisał:
Ja tam jeżdżę po to właśnie żeby sie sprawdzić ale nie zawsze jest okazja.
Zatem powinieneś mnie rozumiec. :)
LIGAR napisał:
Piter, Aniucha ruszcie głową spot w czwartek nie każdy ma ochotę oglądać nas codziennie :P Bimskiemu najwyraźniej nasze towarzystwo nie odpowiada i ma lepszych kolegów do stania i rozmawiania...
Generalnie czwartkowe spotkania sa bardziej towarzyskie i nic dla mnie nie maja wspólnego z alfami poza tym ze kilka osób nimi przyjeżdża :P Dlatego bimski nie wiem po co dopatrujesz sie braków "alfaholizmu" gdzieś gdzie go być nie powinno.
Tu raczej chodzi o streetracing, spotkanie znajomych z innych klubów, pogadanie z nimi, pospuszczanie sie nad furami dłubanymi na 300 HP, popatrzenie co kolesie na moto wyprawiają. Dlatego kubeł zimnej wody i przestańcie dorabiać ideologie tam gdzie jej nie ma :P Jesteśmy w jednym klubie nie po to by sie sprzeczać tylko robić cos fajnego !!
Osobiście jak zrobię fimc i nowy program bardzo chętnie będę chciał sie z Toba sprawdzić. Jak ty będziesz chciał to zawsze mozesz na mnie liczyć. CZekam tez na kaczo jak ogranie swoje V bo jestem ciekaw ile jest szybsze.

---------- Post dodany o godzinie 11:14 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 11:14 ----------

ale napisoł :rolleyes:
Sęk w tym, że moja wizja alfaholizmu, to przede wszystkim obcowanie z samochodem i swojego rodzaju 'rozmowa' z nim - rozumienie, czego w danym momencie potrzebuje i w jaki sposób to zrealizowac. Myślicie, że dlaczego nie jeżdżę na 'rodzinne' zloty alfa romeo? Bo mnie to nie kręci. Nie po to czekam cały rok na zlot, aby byc rozczarowanym, że nikt nie czai mojego stosunku do motoryzacji i alfy. Takie imprezy wolę spędzac w gronie najbliższej rodziny.

Mam byc konformistą i gonic za trendami? Jeździłbym wtedy pewnie 156 lub 166 i zachwalał na każdym kroku, jak rasowe auto to jest. Po cholerę się oszukiwac? Nie twierdzę, że moja fura jest najlepsza i najszybsza ze wszystkich. Pewnie, że mnóstwo samochodów z przednim napędem jest szybszych, ale nie dadzą MI one tyle przyjemności co zwyczajne bmw albo przeszło dwudziestoletnia alfa. Bo chyba o to w tym wszystkim chodzi? Aby było przyjemne?
 
Ostatnia edycja:
Sęk w tym, że moja wizja alfaholizmu, to przede wszystkim obcowanie z samochodem i swojego rodzaju 'rozmowa' z nim - rozumienie, czego w danym momencie potrzebuje i w jaki sposób to zrealizowac. Myślicie, że dlaczego nie jeżdżę na 'rodzinne' zloty alfa romeo? Bo mnie to nie kręci. Nie po to czekam cały rok na zlot, aby byc rozczarowanym, że nikt nie czai mojego stosunku do motoryzacji i alfy. Takie imprezy wolę spędzac w gronie najbliższej rodziny.

Mam byc konformistą i gonic za trendami? Jeździłbym wtedy pewnie 156 lub 166 i zachwalał na każdym kroku, jak rasowe auto to jest. Po cholerę się oszukiwac? Nie twierdzę, że moja fura jest najlepsza i najszybsza ze wszystkich. Pewnie, że mnóstwo samochodów z przednim napędem jest szybszych, ale nie dadzą MI one tyle przyjemności co zwyczajne bmw albo przeszło dwudziestoletnia alfa. Bo chyba o to w tym wszystkim chodzi? Aby było przyjemne?

No prawda, o to chodzi żeby było przyjemnie, zgadzam się z Tobą ;) ale wg Ciebie jak ktoś ma 156 czy 166 i chwali ją, ma przyjemność z jazdy to się oszukuje ? Bo nie jest to już prawdziwa Alfa Romeo ? Nie wydaje mi się, ale może się nie znam.

Zrobił nam się mały OT. Ja już nic więcej do dodania nie mam. Na zakończenie moge Ci powiedzieć, że bardzo chętnie zobaczę Twoją Alfę jak ja skończysz i przyjedziesz może na jakiegoś spota ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
...wpadł moderator i pozamiatał :O

To jak widzimy sie jakoś w czwartek ??
Kaczo ja czekam na twoją lepsza dyspozycje bo dziś to chyba jakiś chory byłeś albo opłakiwałeś barce...
 
jak wszystko pójdzie dobrze jutro wieczorem wrzuce filmik :D a jak gorzej to dopiero po weekendzie :D pozdro dla wszystkich :D
i najważniejsze Alfa RULEZZZZZZ wzzzzzziiiiiuuuuummmmmm :D:D:D:D:D:D
 
...wpadł moderator i pozamiatał :O

To jak widzimy sie jakoś w czwartek ??
Kaczo ja czekam na twoją lepsza dyspozycje bo dziś to chyba jakiś chory byłeś albo opłakiwałeś barce...


heheh no forma jak forma, raz puściłem światło i raz nie zapiołem dwójki więc tak szczerze mówiąc dalej nie wiem jak wyglądała by walka, bo we dwóch nie stanęliśmy ani razu. ale nie po to tam jechaałem, jak wiadomo ;]
z bmw 1-1 niestety
pozdrawiam chłopocki :D
 
byłem na bora wczoraj, po 21, ale oprocz mnostwa motocykli robiacych "Wziummm" nie widzialem nikogo/nic ciekawego :P
 
z życia Bora czy tam bara bara (jak kto woli) ;) przepraszam że zainteresowani tyle musieli na filmik czekać

Ustawka AR 156 SW 2,4jtd vs. BMW 5 e39 2,5 R6

klikamy i oglądamy

Podziękowania:
Ligarowi i Bimskiemu za wyścig w sportowej atmosferze
Ani za komentarz
Piterowi za wypowiedź
zgromadzonym osobistościom za przybycie
sobie za radosną twórczość tego filmu :D

---------- Post dodany o godzinie 01:58 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 01:51 ----------

oczywiście cały wyścig odbył się zgodnie z panującymi w PL przepisami ruchu drogowego ;)
jeśli ktoś by się poczuł urażony filmem zażalenia proszę składać najlepiej do Boga...
 
Ostatnia edycja:
...

no powiem Ci stachu że bardzo fajnie złożyłeś ten filmik ;) co do samego filmu - komentarz raczej zbędny, wszystko widać jak na dłoni ;)
Nie dziwi mnie, że filmik Ci się podoba, bo faktycznie jest dobrze złożony i fajnie nakręcony. Jednakże mnie bardziej by się podobał, gdyby zawarto w nim sytuacje, które miały miejsce, lecz z bliżej nieokreślonych przyczyn zostały wycięte. Moim zdaniem film jest mało, a nawet bardzo mało obiektywny, żeby nie nazwac go nieobiektywnym. Może by tak pokazac wszystkie zarejestrowane przejazdy bez obróbki i wstawiania 'komentarzy'?
 
a nawet bardzo mało obiektywny, żeby nie nazwac go nieobiektywnym.
a co konkretnie? Przejazdów było dwa... jeśli chodzi o wyścig, reszta nieudana ze względu na dość spory ruch za jednym razem i złe ustawienie się na światłach za drugim razem
mogę wstawić filmiki surowe ale Bimski one nic nie zmienią, przecież nie zrobiłem lustrzanego odbicia aby Ligar był pierwszy...
jest cała Twoja wypowiedź i cała wypowiedź Pitera, komentarz Ani i urywki z parkingu, są oba wyścigi i nic nie jest zakłamane, jedynie złożone do całości by nie zajmowało 10Gb i trwało krócej... pousuwałem tylko te minuty kiedy to czekaliśmy aż się obrócicie na jednym skrzyżowaniu czy na rondzie.
Może powiesz mi czego Ci brakuje... wstawię,

nawet muzyki nie podstawiałem aby było wszystko jak było w rzeczywistości (złe wsadzenie biegu w pierwszym przejeździe <- jak sam powiedziałeś)

Gdzie pojedynek z 166 (kaczo) ???
fakt faktem powinien być jeszcze film z Kaczo ale niestety Kaczo był niedyspozycyjny i troszkę zamulał że wyglądało to jak by był pilotem "wycieczki" a widać go w 1:31 filmu ;) a sama ustawka z Kaczo jedna przegrana przez Kaczo została nagrana od połowy. Druga, którą podobno Kaczo wygrał odbyła się poza widownią od jednego ze skrzyżowań gdzie się "obracali". Ja tego nie nagrałem i nie widziałem dlatego wstawione nie jest...
 
Ostatnia edycja:
Jagiel pojedynek z kaczo jeszcze będzie... on zrobi ja zrobie i bedzie cacy :)
 
...

fakt faktem powinien być jeszcze film z Kaczo ale niestety Kaczo był niedyspozycyjny i troszkę zamulał że wyglądało to jak by był pilotem "wycieczki" a widać go w 1:31 filmu ;) a sama ustawka z Kaczo jedna przegrana przez Kaczo została nagrana od połowy. Druga, którą podobno Kaczo wygrał odbyła się poza widownią od jednego ze skrzyżowań gdzie się "obracali". Ja tego nie nagrałem i nie widziałem dlatego wstawione nie jest...
I tyle w tym temacie. Jak ja zaspałem na światłach to trzeba zrobic slowmo i podkreślic, a gdy alfa dała dupy, to trzeba jakoś marnie to wytłumaczyc. Alfiści? Chyba raczej alfabrandzlung się tutaj odbywa. :o
 
I tyle w tym temacie. Jak ja zaspałem na światłach to trzeba zrobic slowmo i podkreślic, a gdy alfa dała dupy, to trzeba jakoś marnie to wytłumaczyc. Alfiści? Chyba raczej alfabrandzlung się tutaj odbywa.
gorycz porażki??
gdzie miał być wyścig?? Od świateł przy MC'donaldzie i tam się odbył:

- dwa razy między AR156SW a BMW5E39 oba dostałeś baty

Ty wymagasz abym ja pokazał ten co stanąłeś z Kaczo przy KFC koło Stella Sawickiego... więc co Ty wymagasz abym co nagrał? błękitnym24 z TVN miałem za Wami latać? Było mówione że startujecie ze świateł przy MC'donaldzie i to jest nagrane.

Na początku byłeś taki pewny swego sznycelwagona że zabrałeś balast w postaci dziewczyny/koleżanki (jechała z Tobą w pierwszym wyścigu) jak już widziałeś że jednak nie jest tak łatwo i dostałeś baty tłumacząc źle włożonym biegiem w drugim wyścigu poprosiłeś by wysiadła... za jednym i drugim razem dostałeś baty... więc co tutaj jest nieprawdą?? Dostałeś 2 razy przy dwóch startach :)
ok niech będzie ze za pierwszym razem miałeś balast i źle włożony bieg... za drugim razem co poszło nie tak??

jak się nie potrafisz do tego przyznać że małorasowa Alfa w jtd zrobiła bardziej rasowe (Twoim zdaniem) BMW w benzynie to nie oczerniaj że ktoś jest nieobiektywny lub zakłamuje rzeczywistość. Tyle w temacie bo znowu będzie że OT
 
Ostatnia edycja:
Amortyzatory
Powrót
Góra