Belfer
Nowy
- Rejestracja
- Sty 29, 2007
- Postów
- 7,509
- Wiek
- 47
- Lokalizacja
- Gorlice
- Auto
- Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
Jak dla mnie wnęki kół są za małe i przez to tworzą słaby efekt wizualny. Jeśli będą w ofercie felgi z małym ET to nieco się ten mankament zmniejszy. Ale takie rozwiązanie nie nadaje lekkości nadwozia i dynamiki.



