[159] 250 kucy manego

A mówiłem [emoji14] tam praktycznie tylko żarnik albo przetwornica może paść. Żarnik można wykluczyć w 2 minuty :) Teraz masz wprawę w szybkim zdejmowaniu zderzaka, jak będę czyścił reflektory to zapraszam dwie dzielnice dalej :P
Nie ma problemu. Tylko musisz wybrać termin dogodny dla mnie albo lepoej wziąć zabawki i przyjechać na moją piaskownice[emoji23] kluczy i gwiazdek kilka trzeba ale jak widzisz walizka jest więc damy radę [emoji16]

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
O proszę... jaki ten świat jest mały.

Od paru lat, gdy tylko mam okazję, to z premedytacją jeżdżę przez Chropaczów, żeby móc sobie popatrzeć na Twoją 159'tkę. Piękny samochód sam w sobie, ale wśród czerwonych kamienic robi jeszcze większe wrażenie, tak jakby urwała się z innego świata. Gratki samochodu. ;)
 
O proszę... jaki ten świat jest mały.

Od paru lat, gdy tylko mam okazję, to z premedytacją jeżdżę przez Chropaczów, żeby móc sobie popatrzeć na Twoją 159'tkę. Piękny samochód sam w sobie, ale wśród czerwonych kamienic robi jeszcze większe wrażenie, tak jakby urwała się z innego świata. Gratki samochodu. ;)
A dziękuję [emoji16] masz rację, na początku przez dłuższy czas ialem włączony czujnik mikrofal w razie jakby komuś zachciało się zrobić na złość bo auto się wyróżnia, teraz to już raczej spokojnie,ale i tak zerkam i obserwuje co jakiś czas [emoji23]

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Prezencik z wczasów od teściowej [emoji16]
141.jpg
142.jpg
143.jpg
144.jpg


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Taka wycmokana fura. Widze ze dbasz ale zeby przypiac pek kluczy i metalowy (nawet najpiekniejszy) brelok, ktory rujnuje pol kokpitu? Hmm. Zawsze mnie to ciekawilo czym kieruje sie dany posiadacz przy takim tuningu :confused:
 
Taka wycmokana fura. Widze ze dbasz ale zeby przypiac pek kluczy i metalowy (nawet najpiekniejszy) brelok, ktory rujnuje pol kokpitu? Hmm. Zawsze mnie to ciekawilo czym kieruje sie dany posiadacz przy takim tuningu :confused:
Nic się pulpitowi nie dzieje[emoji16] gdyby był plastikowy to by była inna bajka. Co do kluczy kieruje się tym że czasem trzeba wejść do domu[emoji39] jeden zestaw jestem w stanie upilnować a jak będą latały luzem może któregoś dnia okazać się że nie wejdę [emoji41]

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Nic się pulpitowi nie dzieje[emoji16] gdyby był plastikowy to by była inna bajka. Co do kluczy kieruje się tym że czasem trzeba wejść do domu[emoji39] jeden zestaw jestem w stanie upilnować a jak będą latały luzem może któregoś dnia okazać się że nie wejdę [emoji41]

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Nie byłbym taki pewien. Mam co prawda ten ryflowany i poobijany strasznie i porysowany, ktoś przede mną woził brelok. Widzę że masz panel igła wiec też bym uważał.

UPS wlasnie dopadla mnie awria.. [emoji20]
Strzelil pasek od alternatora...widze ze sa tam dwa paski i strzelil ten krotki ale nie widze na nim napnacza. Walczyl ktos z tym?? Mysle ze po dobroci wsadzic nowy bedzie problem ma ktos jakies porady i czy da sie to wymienic bez kanalu?? dzieki za pomoc
Piszczał Ci ten pasek wcześniej?
 
Ostatnia edycja:
Mam wrażenie że u mnie panel lekko się porysował po pół roku używania metalowego breloka. Z tego powodu przerzuciłam się na inny
 
Nie byłbym taki pewien. Mam co prawda ten ryflowany i poobijany strasznie i porysowany, ktoś przede mną woził brelok. Widzę że masz panel igła wiec też bym uważał.


Piszczał Ci ten pasek wcześniej?
Piszczał dość dlugi czas po odpaleniu kilka sekund

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Też nie zakładałbym tego metalowego breloka, mam ryflowany panel i poprzedni właściciel go zajechał czymś przymocowanym do kluczyka.
 
Mała rzecz a cieszy[emoji16] Siadły mi dwa czujniki na raz(dobrze że zamówiłem dwa) po tygodniu denerwującego błędu nareszcie spokój.
79.jpg
80.jpg
81.jpg


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Jak się spisuje ta Twoja 9-tka ? Kilka lat już ją jeździsz. Ile km nalatałeś ? Jakieś większe naprawy były ? Nie licząc kompletnego sprzęgła z dwumasą, bo tyle doczytałem w temacie [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
A powiem Ci jestem zadowolony bardzo ..ostatni rok dość mocno ją eksploatowalem bo zmieniłem pracę i robiłem kolo900km miesięcznie, ale na szczęście w listopadzie kupiłem drugie autko do roboty. Ja zrobiłem nią w sumie przez ten czas jakies 45 tys km. Jeśli chodzi o naprawy...dwumas jak pisałeś, jeden górny wahacz(jednak na ostatnim przeglądzie powiedzieli mi żeby szykować się na dolne wahacze powoli, no ale tam jeszcze są oryginalne zamontowane) strzelił mi pasek od alternatora...zabawy z nim było ale ogarnąłem sam[emoji2], dwa czujniki parkowania, przetwornica jedna od xenonu no i w zasadzie tyle. Plus oczywiście eksploatacja czyli rozrząd, akuś, oleje filtry no i koła sobie zmieniłem( na lato 20" a na zimę poszły Ti)
Cała eksploatacja jednak autko które kupiłem było dość mocno doinwestowane bo to furka szewiego a on często coś robił a wcale nie musiał.
Nigdy nie miałem żadnej przygody poza paskiem alternatora, ale spokojnie dojechałem do domu bo to diesel.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Po wymianie paska jest cisza u Ciebie?
Ja też wymieniałem krótki, w zasadzie to obydwa przy tej robocie. Piszczał mi mały pasek po odpaleniu tak z minutę i cichł. Po wymianie było idealnie cicho gdzieś tak z 3 tygodnie a teraz po odpaleniu w słaba pogodę, deszczową, wilgotną minimalnie popiskuje kilka/ kilkanaście sekund.
 
Zero piszczenia[emoji16] nie można go rozciągnąć mocniej bo tak będzie robił...ja odkrecilem kompresor a później podnosnikiem dociekałem żeby śruby go laply. Roboty w cholerę i musieliśmy we dwóch to ogarniac ale dzięki temu nie eozciągałem paska.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Przebieg nie jest imponujący tylko realny. Najśmieszniejsze że przy tym przebiegu fotele z przodu nie są wytarte więc ile mają nalatane takie po których przebieg widać?! No ale co kto lubi [emoji1787]
Na fotce lato vs zima, niby tylko cal różnicy ale widać
227.jpg


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Many:
I właśnie o to chodzi, że auto kupiłeś od konkretnego gościa, który nie żałował kasy, dlatego jeździsz [emoji2] Fakt, że jakiś mega dużo nie natrzaskałeś, ale równie dobrze mógłbyś przez ten czas wpakować 30 koła. Dobry egzemplarz.

Z fotelami to tak nie do końca. Wiadomo, że w trasie nie wsiadasz/wysiadasz z auta jak w mieście.

Na tych 20 calach to musi być ogień. Tak jak mówisz, 19-stki wyglądają na sporo mniejsze. To moje 18 prezentowały być się chyba komicznie. A niektórzy jeszcze 16 jeżdżą.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
No na 16-17 wygląda mniej efektownie bo nadkola w Alfie są wielkie. Dopiero od 18 zaczyna to wypełniać nadkole elegancko a ja zdecydowałem się na 20 bo na bicie rekordu stałem obok kolegi, który miał 20tki i moje
Ti prezentowały się równie efektownie jak te na porównaniu zdjęć [emoji16]
Mi osobiście na 20 się podoba( ostatnia fotka zanim zmieniłem na zimowe)
236.jpg


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra