aniucha05
Nowy
- Rejestracja
- Cze 18, 2009
- Postów
- 1,688
- Lokalizacja
- MysĹowice, Poland
- Auto
- Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
tyle że to auto nie jest blisko ani ode mnie ani od Darka...
to że jest inna konstrukcja to wiem... bardziej chodziło mi o to, że wszyscy najeżdżają na TS a ja wiem że prawda jest inna po 8 latach posiadania.
pojadę jutro, obejrzę - numer do Darka mam to w razie wątpliwości po prostu zapytam
to że jest inna konstrukcja to wiem... bardziej chodziło mi o to, że wszyscy najeżdżają na TS a ja wiem że prawda jest inna po 8 latach posiadania.
pojadę jutro, obejrzę - numer do Darka mam to w razie wątpliwości po prostu zapytam


