[Stelvio] Stelvio first edition

W mojej opinii GAP (ALE FAKTUROWY) jest najważniejszym punktem umowy leasingowej. Nie ma znaczenia, że oczka wzrosną nieznacznie. Bierzesz fakturowy i śpisz spokojnie do końca leasingu. Nie ma lepszego ubezpieczenia auta.

Tyle że np szanse że ktoś nam ukradnie giulie przy obecnej sprzedaży są małe :) Raczej nie ma praktycznie nikogo kto by części zapasowe potrzebował w tej chwili
 
No nie ten wątek bo dostałem na giulie ale w skrócie
Auto 187000 brutto
Wpłata 15% 28194
35x2733
Wykup gwar za 45% po 3 latach (84582)
Ubezpieczenie 1zl na 3 lata, w ratach jest GAP
Limit przebiegu 90000
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Niektórym akurat na Alfę może pasować nowość w leasingu - leasing na kilometry. W skrócie - mało jeździsz, mało płacisz.
Alfy to są raczej samochody których się nie używa by robić duże przebiegi, więc jak się mniej jeździ w danym miesiącu (bo np. masz drugie auto albo pracę masz sezonowo np. projekty pomiary, kontrakty w jednym miesiącu a w drugim praca w biurze) to mniej się płaci.

Dla przykładu (zupełnie luźnego) Rata składa się z części stałej 500 zł i zmiennej 1500 zł (odpowiadającej założonemu przebiegowi). Jak nie jeździsz, to płacisz tylko tę stalą część raty. Więcej o tym >> leasingu .
 
Niektórym akurat na Alfę może pasować nowość w leasingu - leasing na kilometry. W skrócie - mało jeździsz, mało płacisz.
Alfy to są raczej samochody których się nie używa by robić duże przebiegi, więc jak się mniej jeździ w danym miesiącu (bo np. masz drugie auto albo pracę masz sezonowo np. projekty pomiary, kontrakty w jednym miesiącu a w drugim praca w biurze) to mniej się płaci.

Dla przykładu (zupełnie luźnego) Rata składa się z części stałej 500 zł i zmiennej 1500 zł (odpowiadającej założonemu przebiegowi). Jak nie jeździsz, to płacisz tylko tę stalą część raty. Więcej o tym >> leasingu .

Powinieneś dodać oferta sponsorująca ciebie :)
 
Ciekawe stwierdzenie, że alfami się nie jeździ dużo. Poza tym to jest wszystko miło tylko, że tego czego nie zapłacisz w miesięcznej racie to potem zapłacisz przy wykupie. Pod warunkiem, że chcesz wykupić samochód. Rzeczywiście brzmi jak reklama:D.
 
Niektórym akurat na Alfę może pasować nowość w leasingu - leasing na kilometry. W skrócie - mało jeździsz, mało płacisz.
Alfy to są raczej samochody których się nie używa by robić duże przebiegi, więc jak się mniej jeździ w danym miesiącu (bo np. masz drugie auto albo pracę masz sezonowo np. projekty pomiary, kontrakty w jednym miesiącu a w drugim praca w biurze) to mniej się płaci.

Dla przykładu (zupełnie luźnego) Rata składa się z części stałej 500 zł i zmiennej 1500 zł (odpowiadającej założonemu przebiegowi). Jak nie jeździsz, to płacisz tylko tę stalą część raty. Więcej o tym >> leasingu .
Ciekawe, czy nasi magicy od cofania liczników już oferują miesięczny abonament na swoje usługi dla stałych klientów? :D
 
Tyle że np szanse że ktoś nam ukradnie giulie przy obecnej sprzedaży są małe :) Raczej nie ma praktycznie nikogo kto by części zapasowe potrzebował w tej chwili

Tu nie tylko chodzi o kradzież, a np. o całkowitego dzwona i temu podobne zdarzenia.
 
Niektórym akurat na Alfę może pasować nowość w leasingu - leasing na kilometry. W skrócie - mało jeździsz, mało płacisz.
Alfy to są raczej samochody których się nie używa by robić duże przebiegi, więc jak się mniej jeździ w danym miesiącu (bo np. masz drugie auto albo pracę masz sezonowo np. projekty pomiary, kontrakty w jednym miesiącu a w drugim praca w biurze) to mniej się płaci.

Dla przykładu (zupełnie luźnego) Rata składa się z części stałej 500 zł i zmiennej 1500 zł (odpowiadającej założonemu przebiegowi). Jak nie jeździsz, to płacisz tylko tę stalą część raty. Więcej o tym >> leasingu .

To jest bardzo droga oferta na auta osobowe. Czynsz stały jest zbliżony do programów u dealerów a jeszcze trzeba płacić za km.


Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk
 
No nie ten wątek bo dostałem na giulie ale w skrócie
Auto 187000 brutto
Wpłata 15% 28194
35x2733
Wykup gwar za 45% po 3 latach (84582)
Ubezpieczenie 1zl na 3 lata, w ratach jest GAP
Limit przebiegu 90000

Chcesz wykupić po leasingu? Ja np dostałem taką ofertę, wiadomo że inna wersja i znacznie tańsza ale podaję jako ciekawostka bo fajny wysoki wykup jakby ktoś chciał po leasingu brać coś innego a nie odkupować:

Wartość 116 tyś netto
Wpłata 11,6 tyś
Rata 36x 1535 zł
Wykup 60%
Limit 20k km rocznie.


A żeby nie było całkowicie offtopowo to Stelvio jak na taką wersję to fajnie wyceniona nawet.
 
60% wykup pewnie będzie zbiżony do jej wartości rynkowej po 3 latach.

Przenosząc tą ofertę na cenę Stelvio 1st ed czyli 232.500 brutto dawałoby to:
Opłata wstępna: 23.250
Rata: 3.076 brutto
Razem przez 3 lata: 23.250 zł + 36 x 3.076 zł = 133.986 zł

Podobnie wyposażone Q5 2.0 quattro s-tronic 252 KM kosztuje 260.000 zł
Ich leasing:
wpłata 10%: 26.000 zł
Rata 1% ceny + vat: 3.198 zł
Razem: 141.128 zł
Policzyłem 36 rat ale chyba ich jest 35.

Różnica między Audi a AR to 5%. Czy taka różnica w cenie przekona klientów? Czas pokaże. O gustach nie ma co dyskutować.

Mnie się Stelvio podoba, nawet bardzo, w przeciwieństwie do mega nudnego Q5.
 
Nie podoba mi się dopasowanie kolorostyki tych drewnianych elementów do czarnego wnętrza. Za to te drewienka super komponowałyby się z jasną tapicerką.
 
Wprawdzie to z Giulii, ale wnętrza są podobne - to pewnie i w Stelvio będzie dostępna.

47186_2_8abee63650290305e835c3ad4c8059eb.jpg47186_4_210576d301e44ea8cb153192d90b35fa.jpg47186_5_aac30940d172e6c0c9b6f5703db70d4b.jpg47186_7_dc1469649abb6dc56c4e5b69825ae0cc.jpg47186_8_52e700446991f4ed4f8d218f37ae34fc.jpg
 
Ostatnia edycja:
Andrzejku, spojrzałem na te eleganckie zdjęcia i przypomniało mi się, że tutaj swego czasu było tu zacne grono wielbicieli Mazdy i jej dominacji nad Giulią... I tak się zastanawiam, gdzie oni się teraz podziewają? :D
 
Nikt już nie chce nic pisać, bo jakakolwiek krytyka to kilka stron bezsensownego pieprzenia - więc wygraliście, punkt dla Was. Możecie między sobą lizać się po Alfach.
 
Na całe szczęście producenci nie kierują się przy produkcji opiniami malkontentów z for internetowych, jeden by chciał Dżulji czerwonej z czarnym środkiem a drugi czarnej z czerwonym środkiem, jeden chce 1.0 tetaturboburbosrurbo zasilane CH3OH a drugi V24 300L o mocy 12312746712364923KM które spala 0,4L ON na setkę, a trzeciemu najlepiej pasuje żeby drewno w Alfie było takie samo jak w Maździe ale trochę inne.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra