• Jeśli chcesz dodać swojej Alfie charakteru i jednocześnie zaznaczyć przynależność do naszej społeczności – to dobry moment, żeby je zamówić.

    Ramki Alfaholicy

    Szczegóły, zdjęcia oraz informacje o zamówieniu znajdziesz tutaj.

    Nie czekaj, bo jak zwykle schodzą szybko.

[147] Dokładka zderzaka front

Nie o to mi chodziło z tym słowem... Bardziej myślałem że w jenach nie będzie to aż taka cena... A jednak. Fakt, w pierwszym poście popełniłem spory błąd wrzucając Japończyków i chinczykow do jednego worka - ale spróbuję usprawiedliwić się tym jak działa dzisiejsze społeczeństwo, które np na tajskie jedzenie i tak powie "chinczyk".

Ocywiscie jest to japonski produkt - przepraszam, I dzieki za zwrócenie uwagi, jednak wracając do tematu, nie wie ktoś czy takie cudo, lub bardzo podobne można dostać gdzieś taniej?
 
Ostatnia edycja:
Powiem Ci że może być ciężko .
Ja z kolei szukam takiej :
attachment.php


Udało Ci się może , zmienić język na angielski ?
 

Załączniki

  • AlfaRomeo-Tsite-02.jpg
    AlfaRomeo-Tsite-02.jpg
    141.8 KB · Wyświetleń: 232
Ten z Cadamuro nie leży mi zbytnio . Zderzaka ala GTA bądź z AutoDS też nie chce . Taka dokładeczka byłaby idealna . Fajnie wystaje :)

- - - Updated - - -

Sprawdź to : http://www.autostyle-usa.com/?pkey=parts_free_word&id=&page=2&max=20&free_text=alfa+147&car_url=ALFAGT
 
Tyle ż na wiosnę idzie też zderzak GTA :) więc może będzie pasować w mocowania, może tylko o to chodzi :) a jak nie to bosh, spawarka i coś się może uda :)
 
Z tego co wiem to zderzak od GTA a stylizowany na GTA ma inne wymiary
 
zapraszam do mnie na profil, ja mam dokladke z cupry może oklepana ale w 147 fajnie wyglada:)
 
Wiem że nie o tym temat założyłem... choć poniekąd trochę tak :) potrzebuje kierunkowskazów do AR 147 wersji GTA... ale jedyne co znajduje w sieci to 1 kierunek lewy; a chciałbym komplet. Wie ktoś gdzie mogę ten produkt ogarnąć?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra