Waclavsky
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 22, 2014
- Postów
- 82
- Lokalizacja
- Wałbrzych/Mieroszów
- Auto
- AR 147 BLU INCA 1.9 JTD M-JET 16V 140KM
Pozdrawiam czarna 159 na DJ widzianą w Karpaczu
Wysłane z mojego GT-I9195
Wysłane z mojego GT-I9195
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Pozdrawiam czarna 159 na DJ widzianą w Karpaczu
Wysłane z mojego GT-I9195
Auto kupione bez ramek, a ramki odbierałem od Ciebie osobiście w Strzegomiu w zeszłym roku![]()
Współczuję.. ciekawe jaka przyczyna..A teraz trochę smutniej czyja to 159 dzisiaj w teleexpressie pokazywali ze na A4 sie spalila...ale na szczęście nikomu nic sie nie stało.
![]()
Pozdro dla mijanej dzisiaj 9 SW. Jadącej Pełczyńską i skręcającą w Tymiankową. Mrugnąłem długimi.