Luk0712
Nowy
- Rejestracja
- Gru 20, 2011
- Postów
- 25
- Lokalizacja
- Będzin
- Auto
- było 145 1.6bx /33 1.5bx /jest 156 2.0 TS
jak w temacie
posiadam 145 1.6 piękny boxer
i chodzi mi o zejscie z wagi
odrazu mówie auto bedzie do rajdów wykorzystane
narazie bez laminatów itp wiec chodzi mi o czy ktos sie w to bawił juz ?
na aledrogo stoi jedna podobno 960kg acz troche rzez w srodku
standardowo niema całego srodka wygłuszen została deska boczki drzwi (fotele przednie idą nowe wiec narazie standard)
hm w niedługim czasie biore sie za zbiornik zapasówki wiec tez pare kg odejdzie
jakies pomysły jeszcze ?
posiadam 145 1.6 piękny boxer
i chodzi mi o zejscie z wagi
odrazu mówie auto bedzie do rajdów wykorzystane
narazie bez laminatów itp wiec chodzi mi o czy ktos sie w to bawił juz ?
na aledrogo stoi jedna podobno 960kg acz troche rzez w srodku
standardowo niema całego srodka wygłuszen została deska boczki drzwi (fotele przednie idą nowe wiec narazie standard)
hm w niedługim czasie biore sie za zbiornik zapasówki wiec tez pare kg odejdzie
jakies pomysły jeszcze ?