[145] Zejscie z wagi

Luk0712

Nowy
Rejestracja
Gru 20, 2011
Postów
25
Lokalizacja
Będzin
Auto
było 145 1.6bx /33 1.5bx /jest 156 2.0 TS
jak w temacie

posiadam 145 1.6 piękny boxer ;)

i chodzi mi o zejscie z wagi
odrazu mówie auto bedzie do rajdów wykorzystane

narazie bez laminatów itp wiec chodzi mi o czy ktos sie w to bawił juz ?
na aledrogo stoi jedna podobno 960kg acz troche rzez w srodku

standardowo niema całego srodka wygłuszen została deska boczki drzwi (fotele przednie idą nowe wiec narazie standard)
hm w niedługim czasie biore sie za zbiornik zapasówki wiec tez pare kg odejdzie

jakies pomysły jeszcze ? :)
 
Hmmm, ile ważysz, może jakaś dieta? Cieńsze szyby :D no i jak wspomniałeś laminaty. Więcej chyba nic nie wykombinujesz w porównaniu do tej co na allegro jest.
 
hah ja tez jesli bedzie trza na diete przejde :P

chciałbym chocby do tych 900kg dobic
napewno maske bede modził w laminat zeby znalesc aa jesli sie nie kupi (bo dostepnosc jakichkolwiek czesci poraza wrecz)
to samemu bedzie trza produkowac :)
klapa tył jeszcze tak mysle ale ciezszy temat
szyby tył juz tez ten poliweglan obadany lub plexia
generalnie jestem za ogołoceniem wszystkiego łącznie z zarówkami zbednymi :P
w przyszłym tyg na wage idzie
a narazie brak wnetrza tylko wiec ciekawe ile sie jej wazy obecnie
 
Spróbuj wrzucić jedynkę lub wsteczny i delikatnie ruszaj, żeby progu o wagę nie pogiąć.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra