Zdjecie

Blood2304

Nowy
Rejestracja
Gru 3, 2017
Postów
4
Auto
Alfa Romeo 147
Witam mam problem tak jak w zalaczniku w tym miejscu obok kola na "gumie" wycieka mi troszke plynu i pytanko czy to bedzie jakas kosztowna wymiana czy to moze jakas mala usterka
 

Załączniki

  • IMG_20180319_113332.jpg
    IMG_20180319_113332.jpg
    55.5 KB · Wyświetleń: 16
Jeśli chodzi o tą gumową osłonę, to masz dziurawą osłonę przegubu i wydostaje się ze środka smar. Naprawa nie będzie kosztowna, ja niedawno oddawałem do mechanika na wymianę tej osłony, z częściami wyszło 150 zł.
Lepiej to zrobić w miarę szybko, zanim się do przegubu dostanie syf, żeby go nie uszkodzić.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra