[Giulietta] Zdjecie Podwozia

qfake

Nowy
Rejestracja
Mar 4, 2018
Postów
1
Auto
julia
Witam

Mama julke z 2011 1.4 tb 170, z racji tego ze julka stoi u mechanika nie mam jak pod nie zajrzec wiec potrzebuje zdjecia oslony zderzaka i oslony silnika, jak by sie komus chcialo wstawic byl bym wdzieczny.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra