• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

Zamek i wkładka

NightDay

Nowy
Rejestracja
Gru 16, 2010
Postów
521
Wiek
41
Lokalizacja
Zgorzelec/Gunzburg DE
Auto
Alfa Romeo 156 2.4 JTD 119kw ROSSO
Mam pytanie czy ktoś się orientuje czy mając kluczyk czerwony ten z gumką mozna iść do ASO i zamówić pod ten kluczyk wkładke do zamka drzwi?
Generalnie potrzebuje 1 lub 2 wkładek samych z kluczykami nawet zwykłymi ale nie za ceny jakie są na aledrogo po 200-300zł jakies komplety:|:crazy_pilot:.
 
Ja sie kiedys dowiadywalem jest tylko mozliwosc dokupienia calych kompletow za okolo 1000 zyla.
 
Kupujesz używane wkładki i idziesz tam gdzie dorabiają klucze tam Ci dopasują te wkładki do twego klucza.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra