[MiTo] Zakup Mito

Carlos217

Nowy
Rejestracja
Kwi 30, 2016
Postów
76
Wiek
49
Lokalizacja
Wołomin
Auto
159 2.2
Witam Panie witam Panów.
Planuje zakupić kolejna alfę tym razem padło na mito z silnikiem 1.4 z 2010 roku. Czytałem trochę w tym temacie ogólnie ludzie odradzają mi ten zakup, nie podając logicznych szczegółów, po prostu nie bo nie. Wiec postanowiłem zapytać Was. Na co zwrócić uwagę przy zakupie, co boli ten model?
Naczytałem się ze mito ma montowana skrzynie m32?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Amortyzatory
Powrót
Góra